bugün

bir isyan cümlesidir. sapıkça fikirlerini ulu orta beyan edip bizi dehşete uğratan kişiler için kullanılır.

(bkz: yeni evlenmiş genç kadın çekiciliği)
cüzdanında "ne zaman sevişçeğimiz mi belli" düşüncesi ile kondom taşıyan er kişileri gördükçe, şahit oldukça içten içe kişinin sorabileceği bir sorudur.

adam komşunun karısını, manavın kızını, bakkal çırağının nişanlısını her gördüğünde cüzdana gidiyor eli resmen.

he tabi insanları bu hale getirenleri de es geçmemek gerekir. türlü çeşitli renkli dünya hikayesi ve lise üniforması giydirilmiş mankenlerin süsledikleri sözümona moda dergileri sağolsunlar.

ondan sonra suçlu hilal cebeci oluyor, ben ona yanıyorum.

şurada değinmiştik vaktiyle benzer; "hilal cebeci yi eleştiren toplumda birey olmak".

öperim.
sahsin kullanmadigi facebook hesabinda iki tane bebek fotografi var, kuzen midir yegen midir bilmem.toplam 8-10 kisi begenmis.ve ben hepsini takibe almisim. olur da bise yakalarim diye. bunu bugun anasayfama dusen paylasimla animsadim tekrar.

Heh bu denli sapigim.
görsel
Sol frame yi işgal eden sapıkvari başlıkları görmek zorunda kalan yazarların ağzından dökülen bir isyan cümlesidir.