bugün

Her kendime artı oy vermeye çalıştığımda karşıma çıkan uyarı. Nalet olsun!!
Geçen yine denk geldim. Entry yi okudum. Vay anasını lan ben olsam da aynen böyle yazardım derken zaten ben yazmışım.
Dank ettirir.
"Ehe. Yanlışlıkla bastım ki!"
Bazen can sıkıntısından kurtulmak için kendi entrylerimi oylamam sonucu aldığım uyarıdır. Nedense keyif verir.
Kendine oy veren yazara gelen uyarı.
Cok sevdigim bir ulu ayarı.
görsel
ilmidi gizil kirdişim.
editlemek/silmek için üç noktaya basacakken,

yanlışlıkla kendi girdinizi oyladığınızda,

bunun olmaması gerektiğini söyleyen bildirim notu.

"he oldu kendi entrini oyla bi de"

demenin bir başka yolu.
Mna koduğumun aypedinde edit butonu ve oylama butonu s.k kadar olduğundan, ne zaman edit tuşu diye niyetlenip bassam oylama butonuna denk geliyor. Bekliyorum bekliyorum açılmıyor. Anlıyorum ki moderasyon ayarını yemişim. Bu çıkıyor karşıma sonra. Önce kızıyorum sonra bi gülme geliyor.
Bazen yanlışlıkla yaptığımdır. Ulan ne güzel yazmış adam diyorum tam basıyorum artıya bu çıkıyor. Sonra anlıyorum ki meğer benim entrymiş.

Şaka bir yana bazen çok güzel bir entry girdikten sonra kasıtlı olarak yapılandır. insanın kendi kendine oy veresi gelir.
Az önce acaba kendi entrymi şukulasam ne olur diye merak edip denediğimde karşıma çıkıp kahkaha atarken sigara dumanini genzime kaçırtan uyarı.
(bkz: counter attack)
Olum kaldirin sunu lan.

Hayir bazen entryi yanlislikla oyluyorum , silme yerini acacagima yanlislikla oylama tusuna basiyorum hop karsimda bu uyari.

Ne olmadi lan got ben kendi entry mi oylayacak kadar dustum mu amk ? Ezik miyim lan ben niye o yaziyi yazip adami kotu hissettiriyorsunuz.

Sunu adam gibi 'kendi entrynizi oylayamazsiniz' gibi siradan bi uyari haline getirin amina koyim yoksa valla bi gun telefona kafa aticam bu artist laf yuzunden.
Ya süper bişey bu! Swh.
Kendi kendini oylarken cikan uyaridir.
kaybettik kaptan.
girdiğim bir entryi eksilemek istediğimde sözlüğün önüme çıkardığı mesaj.

gönlü el vermiyor demek ki.
Kendi entryne artı verirken karşına çıkan hede.
Kibarca bastığın butonu yerim demektir.
Cidden elim kaydı.
nickimin ardına sığınarak, moderatörler belki bi kıyak yapar umuduyla karşılaşmayı arzu etmediğim uyarı yazısı. Ama her seferinde duvara toslar gibi, ekranda beliriyor ve moral bozuyor.
Sen kimi sikiyon diyen mod ayarı bence efsane.
Az önce aldığım utandıran uyarı. Daha nazik olabilirdin sözlük kırıldım sana
yok knka bizim de seni sikesimiz geliyor.