bugün

bülent ersoy canlı yayında.
(bkz: ödüm bokuma karisti)
serdar ortaç'la bir gece. *
(bkz: anketlerin sessizliği)
(bkz: anket sokağı kabusu)
coşkun'un maceraları
ajdar the dracula
ferdi kurudur'un maceraları
13.cuma günü kancıkları
(bkz: hababam sınıfı götten nefes alıyor)
(bkz: çemkirme)
··· yan cehennem beş kamyon kömürle geliyorum ···

başroller:
sol frame in ebesi
eski sevgili

yardımcı roller:
zenci
bir takım çıkarcı çevreler

konu:
sol frame güzel ve başarılı bir genç kızdır.zaman geçtikçe sol frame in yazara huzur vermesi, sol frame in su gibi akması, sol frame in kutsallığı gibi başlıklarla iş hayatındaki başarısı katmerlenen güzel kız, sol frame in iett den reklam ücreti alması bağlamında yüklü meblağlar da kazanmaktadır.kendisinin güzelliğini ve başarısını çekemeyen bir takım çıkarcı çevrelerin, kendisine "artık iyice şımardı, başlıkları keyfe keder seçip koyuyor, kafasına göre engelliyor, ramazan geldi sol frame sıçtı" şeklinde iftiralar atması neticesinde galeyana gelen halk, çareyi, günahsız sol frame in anasını bellemekte ve sol frame'in ebesine zenci göndermekte bulur.moderatörlerin bile bu gidişe bir çare bulamaması sonucu, karar uygulanır..

uzun zaman zenci ellerde tutsak kalan ve intikam ateşiyle yanıp kavrulan sol frame, yaşadığı travmatik olaylar neticesinde tam bir psikopata dönüşmüştür.bu arada meydanı boş bulan eski sevgili, ortamlarda istediği gibi at koşturmaktadır.bir yolunu bulup zencilerin elinden kurtulan ve aslanlarıyla birlikte ** amansız bir takibe çıkan sol frame'in, eski sevgili'den aldığı intikam acı olur..

"sansasyonel bir film.amansız bir takip.."
the new york times

"korku filmleri klasikleri arasına girmeye aday bir başyapıt.."
le figaro
Cumhurbaşkanı Erdoğan
meriç erkan ajdar anik' e karşı
ajdar ve kırkharamiler
ajdar ve yedi cüceler ve muhtelifleri
"atın intikamı"
Haydarın kancası
kemal abi... abi sen misin?
hızar 1-2-3. yakında hızar 4...