bugün

zirvelere katıl(a)mayan, gözlerimizi yollarda bırakan, her daim sevilen canım yazar. nice mutlu yıllara.

ayrıca;
(bkz: gel kendini çok özletmeden)
1. yılın kutlu olsun yazarı.
1. yılını kutladığım kanka yazarı.
kimse yokken burda olanlardan.*
şebnem ferah'ın bostancı gösteri merkezinde söylediği ilk şarkının adıdır.
(bkz: okyanusya)*
"attigin her adimdan emin olmak" anlamina gelen sebnem ferah sarkisi.

"sonunda bogulmak olsa da,
benim o sularda yüzmem gerek.."
entry girmemin farz oldugu yazar. * zirveye gec gelip bas koseye butun ihtisami ve pijimikleriyle kurulmus, muhabbeti inanilmaz keyif veren cok dogal ve guzel yazar. yalniz fark ettim ki suyu sek icirmemek lazim, carpiyor nitekim. *
(bkz: opujemmm)
daha önce kara kış zirvesinde görmeme ve hatta orada bol bol sohbet etmeme rağmen zirvemize makyajsız gelmiş ve bu sebepten dolayı tarafımca biraz geç tanınmış yazar. yalnız belirtmeliyim ki makyajsız çok daha güzel oluyor, zaten tanımamamın temelinde de bu yatıyor; bu güzelliği daha önce görsem kesin hatırlardım *

(bkz: tarık akan modunda entry girmek)
verdiği tavsiyeye uymayaraktan hakkında entry girmekten kendimi mahrum bırakmayacağım , nalan hocanın belalısı , senden çok çeker o hoca denilesi yazarımız.
zirvenin 3. ayağına mini si ile gelen * benim sevinç nidalarıma karışan yiyip bitirilesi yaratık. * * *
çekirdek kadro daimÎ üyesi. öyle benimsemiş ki zirveleri, pijamalarıyla gelmekten çekinmedi. muhtemelen uyanır uyanmaz mini'ye "kalk lan zirveye gidiyoz" dedi ve öylece geldiler.*
epeydir görüşemediğimiz ve bütün zirve boyunca durmaksızın konuşup hasret giderdiğimiz, çok özlemişim ben seni yazarı. yokluğu hissedilen, ankara güruhunun neşe kanağıdır kendisi. pijamayla da gelse, tikky** olup da gelse her zaman ekürim olacak yazardır aynı zamanda. tabi şu da var, bir insan yataktan kalkmış haliyle bile bu kadar mı güzel olur.*

(bkz: biz seni her halinle seviyoruz)
uzun süredir göremediğim için bugün gördüğüme ve uzunca konuşabildiğime çok memnun olduğum abla kişisi.

(bkz: her türlü severim ben onu)
pijimiklerini cikarmis, suslenmis puslenmis suyunu da elinden eksik etmemis guzel mi guzel sirin mi sirin boyle iki dakika muhabbet yetmedi yazari. baska bi zirvede zamani daha iyi ayarlayalim, sana bi sise su benden, boyle en kocamanindan.. * * *
tiki avlama zirvesine sonradan katılmış, sonradan kaynaşılmış, tanışıldığı için cok mutlu olunmuş, sevimli mi sevimli , güzel mi güzel * * mini yle hep zirvelerde karşılaşmayı umduğum * yazar dişisi.
tanınmamak için marilyn manson vari makyajlarla zirvelere gelen yazar.
bu zirvede pek bir tikky olmuş, güzelliğiyle göz kamaştırmış, ayrıyetten miniyle aramıza katılmış yazardır.*
hayatımda gördüğüm en güzel yazardır kendisi efenim. hatta hayatımda gördüğüm en güzel insandır varlıktır. saygılar sunuyorum.
hiçte güzel olmayan yazar, imajı zadelenmesin diye böyle söylüyorlar *.
kolumdan tutup her yazara beni "la bu varya sözlüğün en komik yazarıdır ha" diyerek tanıstıran sevimli. mini kardesimle beraber katılmıstır tiki avlıyoruz zirvesine
cok da iyi etmiştir. ankara'da onun sevimli yüz ifadesini görmek yetmiş ve artmıstır bile.
nick altı entryleri okunduğunda kıskanılan, insana abartılıyormuş hissi veren ***, kanlı canlı bi metre uzağınızda parlayan gözleriyle neşeli neşeli gülerken "doğruymuş demek ki" diye düşündüren güzelliğe sahip kişilik. hep böyle bıcır bıcır kalmasını diliyoruz. ***
ankara ayak ustu toplanıyoruz zirvesi'ne katılamamış olmasına rağmen telefon trafiği ile maneviyatını ulu ankara güruhundan ayrı tutmamış , yüce , ağır abla kişisi *
aile eşrafından, yazarımsı... bu kadar güzel olmasa sallamazdım da, allah'ı var bakan bir daha bakıyor. kız halaya oğlan dayıya tabi... anneme benziyor. ben de anneme benzerim.
1. dereceden yazar kisisi. guzellik konusunda ise katie holmes'a cekmistir.

edit: katie holmes ona cekmistir bi kere. bu arada red i tanimam etmem.
işi müzikal yoldan değerlendirirsek şebnem ferahın çok sevdiğim bir parçası.