bugün

Akdenizin bitki örtüsü makidir.
Sizde unutmadınız aq inkar etmeyin.
görsel
Dışlanmış kezoları koruma sonra fırsatını bulunca aşağılık komplekslerini sana kusuyorlar ve havaya giriyorlar dhdkfkmd.
Öğrendim ama uygulayamıyorum.
Soğuk hava sıcak havadan ağırdır. Sıcak hava hep üstte, soğuk da alttan geçer. Ne gereksiz ama.
bir kağıt parçası (diploma) için kendinizi burada zorla tutuyorsunuz. bir şeyler öğrenmek isteyen, kendini geliştirmek isteyen göremiyorum.
Çarpma işleminde 0 neydi? Yutan elemandı...
Henüz öyle bir eğitim sistemimiz yok.
Hocaya yalaklanan her zaman 1 0 öndedir.
hiç unutmam bir gün sınıfımdan bir kız öğretmene "ördeklerin ayakları var mı ki?" Diye sordu. o gün öğrendim ki bazı insanlar gerçekten saf olabiliyormuş.

dipnot; 7. sınıf.
Atatürk ün çocukluğundaki matematik öğretmeni olan mustafa öğretmenin "senin adın da mustafa benim adım da. Bundan sonra senin adın mustafa kemal olsun." Özlü sözünü söylediği o yüce bilgi.
Alman hayranı bir paşa vardı. Hah enver paşa.
Benim öğrencilerim için unutulmaz oldu sanırım: "Bütün sınıf kara tahtada coşar."
* Trigonometrik ifadelerin hangi bölgelerde pozitif olduğunu veriyor.
yediğimiz yemeği 36 kere çiğneyip ondan sonra yutmalıymışız ulan işim gücüm yok bide çiğnediğim sayıyı sayıcam.
ali ata bak.

oya ip atla.

ömer mısır ye.

şaka bir yana ezberci eğitim olduğu için çok da bir şey kalmadı açıkçası. mesleki konular hariç.

muhasebe ve vergi konularında ki bilgileri hala hatırlarım. kolay kolay da unutulmayacaktır.
su 100 santigrad derecede kaynar. *
türkiye'de okulların çöp olduğu.

özellikle liselerin. şimdi tabi karınca gibi her sokak başında açılan özel üniversiteler sebebiyle üniversitelerin almaya başladığı hali söylemiyorum bile.
preveze deniz savaşı tarihi, orta okuldaydım ve bu benim okul numaramdı...

1538...
iki kere ikinin dört olduğu gerçeği.
Küçük bir çocuk dahi olsanız arkadaşlarınız sizi sevmeyip istemeyebiliyor.

daha o zamandan belli olduğunu büyüdükçe daha iyi anlıyorsunuz, insanın insana yara olduğunu.
Hasan iki salak Osman dört
Fıstıkçı şahap
Anası mezar dikecekmiş

Unutamadım,unutamadım. Ne olur anla beni.
Çeltik. Kabuğu ayıklanmanış pirinç tanesi.
Kızılcık sopasının tadı.

Edit:4 kere 8 32 hocam...
26'dan yapılan tavşan.
yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı.
''ben anlatır gider paramı alırım, sikimde değilsiniz''