bugün

eski pentagram vokalisti yeni kral tv,powerturk vokalisti.Ee tabi boyle daha cok para geliyor.
2. albümü üç ü yeni çıkarmıs solist.
pentagrama yıllarını vermiş backroundu cok saglam rokcı.
(bkz: saydım) *
(bkz: ben de özledim)
yeni albümünden bilmece adlı şarkıya klip çekmiş şarkıcı..*
yeni albümü olan üç için yeniden saçını uzatan ve uzun saçın daha çok yakıştığı şarkıcı.
şarkıları da kendi de çok güzel olan bi şahsiyet
baktığın zaman adam gbi adam diyebilceğin birisi
pentagram dönemi de şimdiki dönemi de olabileceği ölçülerde gayet iyi bence...
umarım hepimiz biliyoruzdur rock müziğin türkiyede çok fazla para getirmediğini ve süper mega işler yapamadı diye birini suçlamadan önce bunu da düşünmek gerektiğini..?
üç adlı albümün içeriği:
1. Bilmece
2. Bir Ben
3. Dön Evine
4. Gitme Dönmezsin
5. Hadi Beni Güldür
6. Hiç Kimse Bilmedi
7. Kendin Oldun
8. Kucakla
9. Ne Yerdeyim Ne Gökte
10. Parası Var
11. Umudum Var

ogün sanlısoy'un resmi web sitesi için: http://www.ogunsanlisoy.com
1999 yilinda Korkma, 2004 yilinda Ogün ve 2006 yilinda uçüncü albumu olan üç isimli albümleri yayinlanmis olan,Pentagram grubuyla beraber calistigi donemlerde sesini duyduğumuz ve grupla 1992 yılında Trail blazer albumleri yayinlanmis, türkiyenin en iyi vokalistlerinden biri olduğunu yukarda adi geçen albümlerin farkli soundlarinda hep iyi performans göstererek ispat etmis, sesiyle ve müzisyenliği ile basarili turk rock sanatcisi
sahne performansıyla herkesi coşturan pek bi sempatik sıcakkanlı iyi adam
kendisine karşı duyduğum platonik aşkı konser çıkışı sıcak ve kibar davranışlarıyla iyice arttırmıştır

galiba hayat boyu aşık kalcam ben bu adama..oof of..neyse..kader..
(bkz: sesin yoksa da resmin var)
şarkıları insanın kulağına hoş gelen şarkıcı.
güneş gözlüğü takan yakası bağrı açık gömlek giyen eski metalci.ha bir de ibrahim toraman saçı var.*
artık ibrahim toraman saçı olmayan rock şarkıcısı.ayrıca son albümünde "bilmece" isimli müthiş bi şarkı bulunmaktadır.
bu gece ankirockfestte acaip süper bi konser vermiş kişi
ayrıca hayatımın aşkı, kalbimin bi kısmının hayat boyu ait kalacağı adam
üç albümüyle kendisine popçu diyenlere pentagram'ın popçular dışarı albümünün kapağındaki heykelciği hediye etmiş müthiş insan.
pentagram'dan metin türkcan ve tarkan gözübüyük'ün son albümünde döktürdüğü rockerdır ayrıca,pentagram kendisini dışlamamış aksine vefa borçlarını ödemişlerdir.
eski pentagram vokalistidir kendisi.korkma ve ogün'den sonra üç'ü yapmıstır.üç'te sebnem ferah ve aylin aslım'ın pek farkedilmeyen eslik ettikleri sarkılar vardır,yine de güzel olmustur.az bir zaman önce baba da olmustur bu kisi ayrıca.
rock müziğin geniş kitlelerce sevilmesine neden olan büyük rocker'dır.adam bende özledim bende gibi arabesk şarkıyı bile mükemmel yorumlayarak sevdirdi millete yaa.
ayrıyeten son albümündeki parçalar müthiştir ve "hadi beni güldür" kafayı yedirecek bi şarkıdır.
hadi beni güldür biraz şarkısının klibi kanallarda dolaşan kişidir.
ayrıca;
http://www.ogunsanlisoy.info
diye resmi olmasa da *bir fan sitesi vardır.normal olanı
http://www.ogunsanlisoy.com yenilenip güzelleşinceye kadar 'bununla idare etsinler' diyen şahıstır.
yeni ilhan irem.

(bkz: ne yerdeyim ne gökte)

ve fakat, üç albümü oldukça güzeldir.

çünkü;
(bkz: tarkan gözübüyük)
trail blazer albümündeki sesin bu kişiden nasıl çıktıgını hayret ettiğim metalci.pentagram uyesidir efendim saygımız sonsuzdur..
üç isimli albümü sanıldığının aksine 2. değil 3. albümü olan sanatçı. 97 ya da 98 gibi protest bir tarzda albüm yaparak çuvallamış olan sanatçı.
1999 yapımı "kara kentin çocukları" isimli filmde ufak bir rol almış müzisyen arkadaşımız...
ismi, toplum tarafından sürekli "ogün şanlısoy" olarak telaffuz edilen kişi.
aslen golcuklu olan sahsiyet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar