bugün

acımasızcadır.
sözlük formatı e maddesine göre silik yemesi gereken sözlük kullanıcısı.

ancak daha sözlük formatını bilmeyen yobaz moderasyon kuralları uygulamama konusunda ısrarlı oluyor konu atatürk ve cumhuriyet düşmanlığı olunca nedense.

moderasyon gibi çöptür.
görsel
Mod uyuma gavat sabahtan beri Atatürk'e hakaret ediyor.
seri eksileyelim entrylerini.
sözlügün güzide trollerındendir.
görsel
görsel
görsel
Ofansif mizah, adı üstüne saldırgan bir mizahi türdür. Irka, inanca, felakete, iktidara, trajediye ve hassas olunması gerektiği söylenen durumlara karşı ve her değere saldırabilir. Dünyanın başka hiçbir yerinde ofansif mizahın sınırını çizecek, hangi kelimeler kullanacağını belirleyecek ve hangi şakanın yapılıp yapılmayacağına karar verecek bir otorite bulunmamaktadır. Aslında bu durumun özeti, dünya üzerinde şakası yapılmayacak hiçbir şeyin olmadığı durumudur.

Ülkemizde ise ofansif mizahın en iyi temsilcisi, uzun adamdır. Uzun adam, kısa boylu bir adama oyuncak araba hediye etmiştir. Siyam ikizleriyle konuşurken, "ben hanginizle konuştum şimdi" demiştir. Affedersiniz ermeni beyanını vermiştir. Bu ülkede rahat rahat ofansif mizah yapabilen tek kişi, uzun adamdır.

Ofansif mizaha bir örnek:
görsel
görsel
bunu yapan net haliyle su katılmamış şerefsizdir.
Silivride ücretsiz konaklama kazandıran mizah türü.
Depremle ilgili başlıkların altında türk milletiyle dalga geçen bu vatansızı da yazın bir kenara.

Yurtdışında değilsen göreceğim ben seni.
(bkz: densiz)
Yat uyu lan boş boş başlık upluyorsun.
yahu bir dur be adam hiç mi...
görsel
sanırım çaylaklık zamanın geldi. bekle biraz...
Yazar olan umrumda değil. Ona ayrıca yazıklar olsun. Genel olarak konuşacak olursak mizah falan değildir. Aymazlık, densizlik, kimi zaman vicdansızlıktır. Ofansif mizah olmaz. Mizah en kötü eleştiriyi bile incelikle ifade etme sanatıdır.
kendisi tüm sözlükler içinde benim en büyük hayranım olur. 10 yıl öncesini, arada geçen süreyi, sözlüğe gelişimi gidişimi falan çok iyi hatırlıyor, gurur duydum. bir ara odasının duvarındaki posterlerimi de görmek isterim. boş bakkal mahallesi, taşak sokak, tartar apartmanı adresinde buluşabiliriz.

selametle.
boş tenekenin tekidir. yaşıma vurgu yapmış ama senin bahsettiğin yaşlardan bariz daha büyüğüm.ergen hiç değilim. bir de bir parti hakkında olumlu entry yazmayı yaşla bağdaştıran yarım akıllının biridir. üstüne üstlük haddini bilmeyen edepsiz biridir. bir de yüzsüzlük yapıp kim veya hangi parti hakkında ne yazacağımı söyleme cüretinde bulunmuş. sen kimsin ki ben senden icazet alayım. şunu sakın unutma : senin gibilerin beni kötülemesi benim değerimi düşürmediği gibi senin gibi biri beni övseydi bir hata yaptığımı kabul ederdim. senin ve senin gibilerin beni kötülemesi bana sökmez. bunu bilmiş ol. (bkz:ofansif mizah
şahsıma istemediğim bir nickle seslendiği için donuza eklediğim troll. mutlu ama uzak olsun.
Şu sıralar Sivasli beye takan yazar. Çok gereksiz entryler girmektedir.
görsel
Güzel yazar.
siyasi başlık ve entrylerini okumaktan yoruldum.