bugün

Yıllardır duymaktan/okumaktan bıktığım hatta artık midemi bulandıran replik.
Havadan mıdır sudan mıdır bilinmez ben de "eski"meyen diziler serisindeyim bugün.

Cumartesini geçirebileceğim en güzel şekilde geçiriyorum bence.

Leyla ile Mecnun'la geçiriyorum.

Sevgiyi sunuyorlar bana
Samimiyeti

Aşkı sunuyorlar sonra..

Şiirler okuyorlar. Her şeyi bir kenara bıraktırıp sadece göğe baktırıyorlar. Ustaların dediği gibi, ikimiz birden sevinebiliriz göğe bakalım...

Sonra en güzeli inanmayı öğretiyorlar.
En çok da beklemeyi...

O gemi bir gün gelecek!
özlem duyulan bir sevgili, eski bir dost, beklenen başarılar vs. adını ne koyarsak koyalım. o gemi bir gün gelecek.

(bkz: hayata tutunma sebepleri) .
(bkz: ismail abi)
herkesi bir beklenti içine sokan ve ismail abinin samimiyetiyle ayrı bir hava kazanan değerli bir replik.
öyle bir samimi söylenmiştir ki;

gelmeyeceği varsa bile gelir. hayal olsa bile bir kalıba bürünür yine gelir. senin inancının hatırına gelir. yağmur olur, sel olur, çamur olur ve nihayet toprak olur yine gelir.

sağol ismail abi!

o kadar çok bekleyen var ki bu limanda; hepsine umut oldun sen.
yakın gemileri gelen yok bari giden olmasın.
Böyle diye diye her geçen gün kendimizi kandırıyoruz sözlük. Kimsenin geldiği falan yok sözlük, iki yıl olmuş gelmemişse daha da gelmesin sözlük. Yalnızlığa da alıştım sözlük, artık gelsede ben istemiyorum sözlük.
görsel
Ismail abi..
Gelmese de olur. Biz beklemeyi sevdik.
görsel
umudumuz yok ama yine de bekliyoruz dediğimiz hepimizi anlatan kederli replik. belki de artık slogan belki motta.
gelecek be ismail abi o gemi gelecek

iSMAiL ABiiiii.
yakın limanları gelen yok bari giden olmasın .
ismail abi ne zaman söylese gözlerim dolardı, gelmeyeceğini bile bile hala o gemiyi bekliyor.
güncel Önemli Başlıklar