bugün

game of thrones dizisinde arya karakterinin kurdunun ismi.
Aryanın ulu kurdunun adı kitapta 100 küsür kurt ile sürü oluşturduğu liderlik ettiği söyleniyor.
arya stark'ın atıdır. koştursun efenim sözlükte.
Arya starkin itinin adıdır.

Nerede olduğu bilinmez, merak konusudur nerede olduğu.

6. Sezon görme dileğiyle...

Zaten 6 kardeşten geriye nymeria , ghost ve summer kaldı

Shaggydog un ise son bölümde kellesini gördük.
iyi bir müzik zevkine sahip. bu konudaki her entry'si * tavsiye niteliğinde olan yazar.
Her şeyiyle çok sevdiğim yazar. Hayatımın eksilmez bir parçasıdır kendisi.
tam bir hoş sohbet yazar.
Somurtkan ama insanlara güler yüzlü davranmayı sevmesi yönünden ikizimdir. *
Beni smiths ile tanıştıran,müzik zevki gelişmiş dünya tatlısı yazar. Şu sıralar biraz uzak evinden, elini çabuk tutsun. Ya da ne bileyim skip butonu falan yok mu ona bassın, günler hızlıca geçsin. Özledim.
Nickim kendisine Sigus Ros u çağrıştırmış* olan , biraz araştırmayla kendisinin de güzel bir müzik zevkine sahip olduğunu anladığım yazar.
kaliteli bir yazar olduğu kadar, kaliteli bir insan kendisi.
sevgili gibi sevgili ehehe.
müzik zevki güzel yazarlardan sadece biri.
Hosgelmis.
iyi ama bir ghost ya da Grey Wind değildir. summer ı hiç söylemiyorum bile... ama cofri piçinin koluna saat yapmasıyla takdir edilesi yaratıktır. ileriki bölümlerde görülmesi dileğiyle...
http://www.youtube.com/watch?v=u5KlM5sbKDM parçayı armağan ettiğim 10. nesil dost yazar.
pipisi olma ihtimali olan yazar.
bu kadar yüklenilmesine ve araştırılmasına anlam veremediğim yazar. tanıdığınız için insanların hayatını ifşa etmek de nesi. özel hayata saygı. bunun yanında kısa zamanda zevkliliğini kanıtlamıştır.
dünya kadınlar gününüzü en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlik temenni ederim.

henüz aşkın başındasın; ya sev ya terk et. ya bence sev, şerefsizler git gide çoğalıyor olsa da.

temiz kalpli yazar.
Geometrisi kötüydü acep düzeltti mi?
kendini beğenmiş tipik kezban.
biyoloji derslerinin fazla etkisinde kalmış liseli yazar. mendelin çalışmalarını devam ettirmek niyetinde galiba ama yanlış yolda.

(#18537151)
(#18385099) entrysi ile taliplerini aramaya başladığını duyuran yazar.
güzelim filan da diyo ama yersen tabi.
doğum günü yazarı, küçük asenamızdır.

(bkz: gözlerinden öperim)
doğum günüymüş bugün.mutlu yaşları olmasını dilediğim yazar.