bugün

Bugün öylesine markette gezerken 750 gramlık büyük kavanozunun 10 lira oldugunu görünce bir çırpıda aldığım ürün.
Artık bir bidonda 1,5-2 kglık satmaları gereken çikolata kreması.
almayın kilo aldırıyor fena şekilde.
Artık çok bozmuş eski tadı yok.
Bundan sonra ver elini sarelle.
interrail için hala efsane olan çikolatadan öte bir tat.
Bir türlü sevemediğim çikilat veya benim bünye artık peripella dan başka bir şey kabul etmiyor olabilir.

Tişikkirlir bim.
fransa'da bebeklere konulması yasaklanmış isim.
Fazla yağlı çikolatamsı krema.
t harfini r diye okuyup ağız dolusu nefret söylemleriyle köpürerek tıkladığım başlıktır. yanlış anlama durumunun geçmesiyle birlikte gök gürültüleri ve şimşekler dindi , dev okyanus dalgaları sakinleşti , insanı lanetleyen kara bulutlar usulca dağıldı ardından güneş bizlere hayatın kaynağını sunmaya devam etti. ve ben sıradan sakin hayatıma kaldığı boktanlığından devam ettim.
nurella'nın çakması olarak üretilen çikolata.

(bkz: yersen)
indirime girmisti ve üÇ kutu ile sınırlıydı. Markete girdim üÇ tane aldımz tekrar girdim yine üÇ tane aldım. Kasada 'üÇ tane ile sınırlı yaziyor.' Dediler. Bende kişi başı üÇ tane ile sınırlı olsaydı haklisiniz ama şu anda altıntane nutellamı almam gerekiyor deyip aldim ve Çıktım. Suratları tahmin ediyorum he he he
100 gramında 546 kalori bulunduran kahverengi altın.
torkudaki tadın yüzde onuna sahip olmadığı halde neden böylesi popüler olduğu merak konusudur.
bir sarelle olmayan çikolata.
Ev yapımı vafıla süper yakışan lezzetmiş yeni keşfettim.
saralle ile güzel bir versusa sahip çaklıt.
(bkz: nurella)
yaratıcısı dün ölmüş olan çikolatadır.
yaratıcısı michele ferrero 14 şubat günü monte carlo'da hayatını kaybetmiştir.

görsel
şimdi bimde peripellanın cam kavanozlusunu çıkarmışlar. lezzet ve kıvam olarak birebir aynı. bir de ucuz ya hani ayıkın istedim.
nutella bağımlılarının acı sonu şu şekilde olabilir.

http://img-9gag-ftw.9cach...m/photo/aNZd3A6_460sv.mp4
Fındık ezmesinin lider markasıdır. Son yıllarda sektörü ele geçirmiş markadır. Bizim küçüklüğümüz de nutella mı vardı? şokella vardı çokokrem vardı. Tamam nutellanın lezzetine birşey demiyorum. ama (bkz: bi şokella değil)
o kendini bilendir.
Hayır diyemediğim tek lezzet.
Birden Nurella diye okuduğum başlık. Kadın nasıl büyüsüne kaptırdıysa beni.