bugün

Ota boka ermeni diyen andavalların ağzına doladığı dalyarak bir soytarı işte. Aynı zamanda katil.
(bkz: orul orul orospu çocuğu)
Katildir. Cezasını çekecektir ve çekmelidir. Ola ki bir gün parmaklıklar arkasından çıkarsa attığı her adımda ödlekçe bir korkuyla yüz yüze yaşayacaktır artık.
Konusturuyolarda asmiyolar lafının en çok yakıştığı oruspucocuklarindan bir tanesi.
Fırat Çakıroğlu davasında Fırat'ın son anları anlatılırken gülen orospu çocuğu.
PKK lı am biti.
hem Fırat'ın hem kendi hayatının katilidir.
kürt katil. evet tekrar etmekte fayda var. türk evladına kendi memleketinin üniversitesinde canına kıyan kürtçü katil. bıçak eğitimi aldığı ortada. mahkemede ''kandilde eğitim aldın mı?'' sorusuna cevap verememesi bundandır. nefsi müdafaa yapan profesyonel bıçak ustası ve kendi halinde öğrenci nasıl oluyorsa!

iddianameden: ''savcı hami şimşek tarafından okunan 23 sayfalık iddianamede,. fırat çakıroğlu’nun iki bacağı, kasık ve göğüs boşluğundan olmak üzere 5 yerinden yaraladığı belirtilerek, “maktülün vücudundaki bıçak darbelerinin sırası ve vurma noktaları, şüpheli nurullah semo’nun bu konuda daha önceden eğitim aldığına, profesyonelce davrandığı kamera kayıtlarında da gözlenmiştir” denildiği kaydedildi.'' https://www.hukukhaber.co...vasi-ertelendi-15138.html
k*rt ırkının en iyi temsilcisi.

bir katil ve kaçakçı.
orospunun doğurduğu bir piç.
kansız bir köpek. soysuz.
Kendisi orul orul orospu çocuğudur. Annesini ve bacılarını her gün köpeklerin s*ktiği söylenmektedir.
Kendisi fırat çakıroğlu'nun kardeşidir. Ailesi Vanlı ve 14 kardeşi var. Bu K*rtlerin amacı şu; çok çocuk yapıp, 5-6 sını tarlaya, 3-4 tanesini batı illerine(Kürtleştirmek için), 2-3 tanesini dağa, kızları ise başlık parası için kocaya yolluyorlar. Bu piçlerin kökünü kurutmalıyız!
Fırat Çakıroğlu davasının mağduru, hala hapistedir, o sadece kendini korumak istemişti.
p*çin tekidir. şu zamana kadar gebertilmemesi de ayrı bir hatadır.
Bir adet kanı bozuk insanımsı.

Sıkın kafasına sonra kanalizasyona atın bedenini.
bunun anası da babası da memleketi de orospu çocuğudur. kalan 13-14 kardeşi tam orospudur. bunun soyu yok edilmeli. en iyi kürt ölü kürttür. (vatanına ihanet etmeyen kürtler hariç.)
cezası diğer orospu çocukları tarafından iptal edilen orospu çocuğu.

umarım tahliye de edilirsin amk piçi, o zaman sana bu dünyada nefes almak yok.
orospu çocuğudur. anasını siktiğimin pkklısı.
Kürt yiğidi.
Bu piçe methiyeler düzenlerin yorumlarını silmeyenlerinde bu puşttan farkı yoktur.
bu da, bunu seven de, lehine tek harf yazan da, orospu cocugunun ta kendisidir.
Fırat'ın katili şerefsiz.
2012 yılında 26 şehit sonrası bunların toplandığı yere gidip Türk bayrağı açan bir kıza bu Ve arkadaşları toplu şekilde saldırmışlardı. Kazara yanımda 3-4 arkadaşla oradan geçerken görmüştük de kızı almıştık aralarından. Bu piç o esnada bana yumruk sallamış, kafamı çekince savurduğu yumruk omzuma gelmişti. Ben de Kaval kemiğine tekme savurunca tıpış tıpış geri çekilmişti.

Amk maymunu seni. iletişimci yoldaşlarını az üzerime salmamıştır. Bunun arkadaşının evini de basmıştım, daha Ege'ye geçiş yapalı 1 hafta falan olmuşken. Öyle orospu evladıdır Bunlar.
18 temmuz 2017 de davası karara bağlanmıştır.kasten adam öldürmenin yanında, devletin birliğini ve ülkenin bütünlüğünü bozmak suçundan da hüküm giyerek ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası alan rahmetli fırat çakıroğlunun katili leş terörist...
Aldıgı nefes bile haram olan vatan hainidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar