bugün

dream tv ve ardından mtv türkiye'nin açılmasıyla pabucu dama atılan televizyon kanalıdır. artık kalitesi baya bir düşmüş, sunucu ve konuk seviyesi de düşmüştür.
radyodaki; "ben de sizler gibi x dinliyorum" furyasını televizyona taşımış ve çekimler için ünlüleri stüdyoya sokmuş kanaldır. ne kadar başarılı olur bilinmez.
havasi kacmis lastik misali bi tv olmustur.
mtv imitasyonu.

(bkz: mtv den nefret etme nedenleri)
eski günler nerdeee. eskiden sony ericsson life vardı. clupin chart vardı. ama şimdilerde bikaç tipsize bırakılmış karanlık kanal olmuş. yazık yazık.
number two yada number three olmuş kanal
(bkz: mtv turkiye)
(bkz: dream tv)
4-5 sene önce çok iyi vjleri bünyesinde bulunduran, her önüne gelen klibi yayınlamayan seçici bir müzik kanalıydı. çok iyi bir mtv alternatifiydi o zamanlar. jess, burçin gibi adamlar gerçekten çok kaliteli programlar yapıyordu. sonra ne olduysa oldu bu isimler teker teker ayrıldı, yerleri abidik gubidik tiplerle doldurulmaya çalışıldı, olmadı. düşen reytingi artırmak için, bazılarına yaranıcaz diye en dandik klipler bile süzgeçten geçirilmeyerek yayınlanmaya başlandı. sonuç dahada felaket oldu.

lise yıllarımızın güzide kanalı maalesef bugünlerde mtv'nin çok kötü bir takliti olmaktan öteye gidemiyor.
gece 23 sularında sol üst köşesinde +18 ibaresi çıkan dandik kanal.
salak salak yarışma programlarıyla insanı tv izlemekten soğutan kanal.
Radyo Televizyon Üst Kurulu(rtük), Armin van Buuren'in 'Love You More'
adlı klibini yayımladığı gerekçesiyle Number One TV'ye ''336 bin YTL''
para cezası kesti. Cezanın gerekçesi ;
'Gençlerin ve çocukların fiziksel, zihinsel, ahlaki
gelişimini zedeleyecek türde programların seyredilebileceği
saatlerde yayımlanmaması' olarak gösterildi.*
90'li yillarin sonlarinda lise günlerini yasayan benim en cok izledigim ve de begendigim müzik kanaliydi. en büyük nedenleri de tabii ki pringles geveze show ve geyik parki * idi.
artik gece gündüz demeden 'yeah baby ohh baby' tarzinda sacma sapan zencilerin kliplerini yayinlar hale gelmis kanal. yazik!
artık tv logosunun altında muş'tan abdullah'a diye yazıp istek parça olayının bokunu çıkaran göt göğüs kanalı.
an itibariyle metallica lizbon konserini vermekte olan kanal.
canlı yayında kameramanlarla muhabbete giren embesil vj'lere sahip kanal.

"eha eha niye öyle diyosun yıaaa bencea saçım güzal.."ler falan..söylettirmeyin şimdi beni.

şifrelendi kurtulduk. ay lav uydu.
bütün programları aynı kişiye sunduran kanal.
edit: (bkz: onur ergen)
bi hafta evvel filan zooey deschanel'in she & him diye bi grup kurduğunu iddia ettiler. bu grup dört senedir kendi halinde şeker tadında müzik yapmakta.
bugün de kings of leon'un "only by the night" diye bi albüm çıkardığını iddia ettiler (yani bu albümün yeni çıktığını)... bence flash tv yıldızlarıyla yola devam etsinler. hak ettikleri bu.
kalitesi her geçen gün düşen müzik kanalı.ilk kuruldugu yıllardaki tadı kaybetmişleridir bir daha yakalaya bilirler mi hiç sanmıyorum.
önce ismail yk klibi arkasından da lady gaga klibi verebilen muazzam müzik kanalı.
Sunucularının ağzını burnunu kırmak istemeyen biri varsa insandan saymam.
(bkz: number one tv/#8337106) geçen cumartesi de benzer biçimde önce pink-fucking perfect yayınlayıp ardından ismail yk ya geçebilmiş kanaldır. mideleri geniş mi desem ne desem bilemedim haklarında.
her şarkıdan sonra reklam vermesiyle ünlüdür.
birbirinden mal sunuculara sahip siktiriboktan müzik kanalı.
müzikten çok reklam yayını yapan kanal. yok şu yok bu yeter amınakoyim.