bugün

şimdi bu nudistler, utanmadan rahatlıkla sosyal olarak çıplak bir şekilde bir arada takılıyorlar. seksüel bir anlam taşımıyorlar diyorlar ama, lan evde herkes çırılçıplak geziyor, hiç mi tahrik olmuyorlar, sikisini, kukusunu okşayan olmuyor sonra iş daha ileriye gitmiyor.
(bkz: nudizm sapıklıktır)
bir baba kızına tahrik olacaksa kızının soyunması bence gerekmez.
bir anne oğluna tahrik olacaksa oğlunun soyunması da bence gerekmez.
bir kardeş kardeşine tahrik olacaksa kardeşin soyunması da bence gerekmez.

ha abartıdır bu durum buna lafım yok ama ensest olmakla bir düşünceyi suçlamak saçmadır.

ayrıca çıplak olmasa da plajda herkes çıplağa yakındır, o zaman bu kafaya göre orada olan çocuklara da kişilerin tahrik olması lazım ki, bu hastalıklı kafadır.

nudizm seksüel bir amaç taşımaz olayı palavra da değildir. çünkü seks partileri yapmıyorlar, ayrıca en iğrenç fizikliden tut en güzeline kadar herkes katılıyor bu partilere. yani seksüel olsa bunu destekleyenler veya uygulayanlar gidip kilodan patlayacak kadınları en azından almaz diye düşünüyorum. çünkü hiçbir seksüel yapılanma gidip şişko ve iğrenç( burada hakaret yoktur kimseye sadece fiziksel yetersizlik çirkinlik üzerinden açıklıyorum) kişileri kabul etmez ve sergilemez diye düşünüyorum.

o yüzden çıplak olmalarını sapılık görüyorsan bunun üzerinden bir eleştiri getirmek lazım. ensest olmakla suçlamak saçmadır.
Merak ettiren sorunsaldır. Mesala sanat okuyanlar resim derslerinde çizim yaparken çıplak model kullanır e bu çıplak kadın dolgun göğüsleriyle o kadar insanın karşısında durur ara verildiğinde kimsenin o memelere dokunası gelmez mi? Yada kukusuna, yada erkek modelse dikine.
yazın başında plaj da bikinili kızları görünce coşan insan yazın sonuna doğru bikinili kız görünce aynı tepkiyi vermez. artık normal olan o olmuştur. alışılmıştır kısaca.

tam tersi ise kara çarşafta elleri gözleri görünce coşan adamı durdurmak için burka yı icat etmiştir zihniyet.

işte fark burada. ensestlik derecesi çıplaklık ile değil iki göz iki el görünce siki kalkmamakla ilgilidir. zira hallenmeye niyetli olan kendini belli ediyor.
merak edilen sorunsaldır.
cevabı evettir.

modernlik ve çağdaşlık bunu gerektirir yani.