bugün

0212 335 00 00 nolu telefona içinizi dökebilirsiniz. rahatlatıyor.
omurgasız patronlara sahip sözde haber kanalı.

şahenkgilin son 12 yılda aldığı ihalelere bakılınca sebebi rahatça anlasilabilir.
yandaşlıkta habertürk ve cnn türk gibi rakiplerini zaman zaman geride bırakan kanal.
recep tayyip erdoğan'ın resmi kanalıdır. her konuşmasını yayınlıyor maşallah hem de canlı.
an itibariyle yandaş propaganda kanalı oldugu ayan beyan gün yüzüne çıkan,eski çizgisinden eser kalmayan
taraflı haber kanalı.
az önce 0212 335 00 00 numarayı arayıp selda bağcan'dan yuh yuh adlı parçayı dinlettim hemen kapattılar. rezil köpekler.
Birilerinin kontrolünde, kukla olan sadece başka bir kanal.
Kontrollü kanal. An itibariyle haberi sunan tip dış basında Berkin'in ölümünü anlatırken Berkin'in annesinin açıklaması olan benim oğlumu Allah almadı açıklamasını tamamlayamadı. Korkaklar! Tarih sizi affetmeyecek.
tayyip erdoğan'dan aldığı talimatlarla haber yapan, haberlerinin %95 lik kısmı yalan ve çarpıtmalarla dolu olan kanal.
büyük ihtimalle akp devrildikten sonra kapanacak ya da sahibi değişecektir.
Berkin'in annesinin sözünü tamamlayamayan kanal .
an itibariyle burak can'in cenazesinde muhabirine saldiriyorlar. linc etsinler amk iki ölümden de en çok rantı sağlamış kanal.

edit: ne sacmaliyorum amk muhabirin sucu ne.
Premier Ligi, formula 1'i yayınladığı o efsane günleri, o efsane sesleri özlenen kanaldır.. okay karacan'ın "Giancarlo Fisichella" deyişi.. murat kosova'nın gol sonrası "işte Premier Lig bu!" haykırışları.. gerçekten daha fazla dayanamayacağım..

http://www.uludagsozluk.com/e/19026686/
adam gibi kanaldır.
gündem o kadar yoğunken, kamyonun kasasının kapağının açılması sonucu yere dökülen mısırlar yüzünden ankara samsun yolunun kapanmasını haber yapıyor. ben sizi sabaha filan bırakmam.
Yavaş yavaş sonunu hazırlayan kanaldır. Akp gittiği gün ne bok yiyecekler bilmiyorum!
bok yemeye devam eden kanal , seçim sonuçlarını açıklarken bile manipülasyon yapan yandaş medya

http://secim.ntv.com.tr/2...rel-secimleri/canli-sonuc

http://secim2014.radikal....detay.aspx?cid=7&bs=1 .
4 büyük şehrin seçim sonuçlarını verirken 3 milyonluk bursa'yı atlayıp dördüncü büyük kent olarak diyarbakır'ı gösteren kanalımsı, efendiler bakın; bursa'nın nüfusu 2.800.000, diyarbakır 1.515.000 önce nüfuslara bakın amk. pkk'ya terörist yetiştirmekten başka bir boka yaramayan diyarbakır'ın bu ülkeye ne katkısı var.
ankara ile büyük ipnelik yapan kanal...

akp yayın organı nede olsa.
çok büyük yavşaklık yapmaktadır, ankara için...

resmen melih gökçek adına manipülasyon yapmaya çalışıyorlar...
biatçı ibişlerdir.

kelden aldıkları emirle baştan akp uşaklığı yapmaya başlamışlardır...
en başta trt1 olmak üzere a haber ve haber türk ile birlikte türkiye'de en izlenebilir 4 kanaldan biri.
guzel bi kanal objektif.
pazar geceleri harika bir yapım olan türklerin izinde belgeselini yayınlayan kanal.
Acılımının nergıs tv oldugunu ogrendıgım anda bende kı tum cazıbesını ve karızmasını kaybetmıs tv kanalı .
önceleri çok sosyal-liberal takılırlarken sonradan patronlarının işleri sebebiyle yandaş olmuş yayın organıdır.