bugün

zamaninda benimde dahil olugum kaliteli sözlük. özledim teninin kokusunu özledim *
güzel sözlük.
bir hışımla geldi geçti.
eskiden yazarı olduğum sözlüktür malesef kapatılmıştır.
ilk göz ağrım sözlük.
An itibari ile yeniden faaliyete başlamış olan sözlüktür.
twitter de beni takip etmeye başlayarak kendini tanıtmıştır. ben takip etmeyeceğim cool görüneyim sözlüğe.
kapanışındaki fiyaskodan sonra şüpheyle yaklaştığım ortam. ama çok güzel bir şey yakalamıştık yazık oldu.
doğuş grubu ya da ntv ile organik bir bağı olup olmadığı bilinmeyen sözlük.
böle bir hortlamaya çalışıyor ama biraz uzun sürecek gibi,neyse canlanırsa iyi olur takılırım tekrardan.
bugün bir spam mesaj yoluyla gördüğüm sözlük.
en yakın zamanda http://www.ntvsozluk.com adresine taşınacağını duyurmuş sözlük ortamı.
twitterdan ilgi çekip üye toplamaya çalışan sözlüktür.
sözlük celebritylerini sözlüklerinde görmek istiyorlarmış ama bana niye mesaj attılar anlamadım. benim nerem celebrity allasen. herkese mesaj atıyor olma ihtimalleri büyük.
eğer gerçekten herkese mesaj atılıyorsa teşrif etmeyeceğim. yok ama gerçekten benim gibi elit, yakışıklı, özel insanlara mesaj atılıyorsa seve seve katılırım tabi. şu mesajı alanlar bana bi ulaşsınlar canım, öpüyorum.
facebooktan beğendiğiniz diğer sözlük sayfalarından profilinize girip mesaj atan sözlük.
tescilli bir markayı * kullanarak prim yapma çabasıysa eğer o sözlük göte girebilir , dikkat etmek lazım. doğuş grubu kan almasın sonra.
(bkz: bok var dediler gittik)
facebook'tan sürekli spam mesajlar atan sözlük.
twitter da beni takip etmeye başlamış hayırdır inşallah dedim baktım meğer sözlük açmışlar ciddi ciddi. ipini koparan sözlük açıyor. inşallah güzel bir seviyesi olur.
aldığım duyumlara göre bomba gibi gelecek olan sözlükmüş. iyi bir altyapı hazırlandığını falan da duydum. bakalım, açılsın göreceğiz.
27 gün sonra açılacağı söylenen site,lakin internet siteleri şu an organize sanayi bölgesinde ki firmaların sitelerine benziyor pek hoşlaşmadım.

http://www.ntvsozluk.com/
bildiğimiz ntv ile bağı olup olmadığı konusunda şüphelerimin olduğu sözlük. sozlukspot üzerinden yayındayken ntv tarih dergisi hakkında girdiğim bir entry'e jupit* özel mesajda ne gibi eksiklikleri var eleştirileriniz bizim için önemli babında bir mesajla belirmişti. olaylar da bundan sonra gelişti 3 gün sonra giriş yapmaya çalıştığımda; "senin o hesap var ya silinmiş o" cümlesiyle dumur etmişti. neyse, yıllar sonra birkaç ay önce sozlukspot'taki sitenin tekrar aktif olduğunu görüp üye olduğum lakin hiçbir şeye rastlayamadığım, 2-3 aydır açılacak diye beklediğimiz sözlük. Ilk 3'e girer miyiz sorularının yanıtının yazar konusunda seçici olmalarına bağlı olduğunu söylemeye gerek yoktur herhalde. dileriz ki tez vakitte açılır ve bir yere gelir. şimdiden başarılar, yolları açık olsundur.
2010 yılında yazarı olduğum sözlüktür. moderatör işlerinin yoğunluğundan dolayı bırakmak zorunda kalmıştı, yerine gelen moderatör ırkçı söylemlerle dolu bir yönetim benimseyince, yazarlar şikayette bulunmuştu ve eski moderatör olaya el koyup uzun bir süreliğine kapatmıştı siteyi. çok üzülmüştüm bu hadiseye iyi dostluklar kurduğum aklı başında insanların, konuşulması gereken şeyleri seviyeli bir şekilde konuştuğu sözlüktü. ntv ile bir bağı yoktu ntv de çalışan bir kaç arkadaşın açtığı bir sözlüktü. şimdi tekrar açılacakmış inceleyeceğim ve eğer ki eski kafada kurulursa aynı kaliteyi yakalarsa üye olmaktan zevk alır okurum, yazarım. başarılar diliyorum, umarım iyi olur bu sözlüğün akıbeti.
illuminati'ye özenmişler gibi. ne o öyle geri saymalar falan. sonunda bi bok ortaya çıkmayacağının işaretidir bu. bir cnn insanın olarak beğenmedim.