bugün

altıncı nesil yazar
Alnından öpülesi, süper yazar. Gerçi daha çok yazmadı ama ben tanıyorum elemanı*.
En kötü ihtimalde başlığı parsellemiş olarak başarılı bir yayın hayatı diliyorum.
edit:parselleyene kadar iki entry girilmiş olması ilginç, kapamamışım.
(bkz: tamam tamam hoş geldin) *
6.nesil bir yazar. hoş gelmiş, sefalar getirmiştir.
latincede "suçlu, kabahatli" anlamına gelen kelime. ayrıca, "noxa" kökünden gelir. eril ve tekil kelimedir.
tüm uyarılarıma rağmen kaşınmaya devam ederek çaylak olmuş kişidir.
(#5641626)

yalamak üzerine master eğitimi almış ve bu konuda bir de doktora verecek yazardır. sanırım.
dosttur, kardeştir, herbişeydir yazarı.
oldukça kibar ve içtendir. nasıl da kendini böyle beyefendi bir şekilde saklamış bu günümüz şartlarında hayretler içersindeyim. zeki ve yaratıcıdır. sayfalarca anlatın derdinizi, sanki kendi başına gelmişcesine, içtenlikle yardımcı olmaya çalışır. son zamanlarda nesli tükenmek üzere olan insanlardandır. dostluk kavramının ne olduğu hakkında bazı insanlara eğitim vermelidir. iyi ki ablası oldum yazarıdır. * * *
(bkz: abi deme lazım olur)
(bkz: istetme)
önce insan ilişkileri üzerinde kafa patlatmalar sonra msn üzerinden gece yarıları sahura kadar muhabbetler, ne kadar yapma om bunu desek de araya sıkıstırdıgı yanlıs anlamayın amalarıyla dost olmak yolunda emin ve saglam adımlar atmıs, naif insandır.

uzun uzun mailler hastası, mutluluk kavramı irdeleyicisidir. ingilizce konusup sinir etme yetisine sahiptir. bide sarkı sözlerinin aralarına sıkıstırdıklarıyla ingilizce özürlü oldugumu söylememe ragmen baskalarına uyup * devam eden sonunda da abi alınmadın dimi diyen dost kişisidr. * *
haa unutmadan bencildir bide.*
Kendisini her daim bir dost gördüğümüm, her fırsatta kendini unutturmayan, temiz kalpli yazdıklarını seve, seve takip ettiğim kaliteli bir yazar.
arada hayırsızlığı tutan kardeştir kendileri. çok sevilendir.
muhteşemliğin kanıtı..en yakın dostum, iyi ki varsın..
altıncı nesil kaliteli yazar. uzun süredir konuşamamakla beraber özlenilen kardeştir aynı zamanda.
sorumluluk sahibi bilinçli yazardır. teşekkür ediyoruz kendisine.
özlediğimdir. yaşlandık herhalde. bu sonuca da su muhabbetten cıkıyorum.

-nerdeeee o eski ramazanlar. * * * *
böyle çok çok çok değerli olan yazar.***
"bil bakalım ben kimim" sorusuna hiç düşünmeden cevap verebilecek yazardır. dostların şahıdır lan kendisi. sevilendir. birlikte cup cup * yapılası insandır. ayrıca hediye dvd lerimi hala göndermemiş şahıstır. * *
gerçekten takip ettiğim yazardır kendileri.
sevilir ki bu.
itiraf ediyorum bu yazarla sözlükle ilgili her konuşmamızda söylediği belli başlı yazarlar dışında kimseyi bilmiyorum ve biliyormuşçasına aptalca sırıtıyorum.serin suların yazarıdır.***
bir zamanlar mesajlarını ilgi ve merakla takip ediyorum derken şimdi ise sadece elçilik görevlerini yürütmek için bana mesaj atmakta. utanmadan sıkılmadan da beni vefasızlıkla sucluyor bide. hayır gaza geliyor desem öyle bir insan değil. biliyorum iradesi dısında kimsenin zoruyla iş yapmaz. dik kafalı yani. evet arkadaslarını cok fazla arayıp soran bir insan olmayabilirim. belki nispeten de vefasızımdır. ancak bir insanın komsusuna kapının önü pis diyebilmesi için önce kendi kapısının önünü temizlemelidir.

kızgınlık ve kırgınlıkla girdiğim su mesajda bile eskilerin hatrına belki hitap biçimimi buralarda tutuyorum. bir de tabi her zamanki gibi bir ara görüşelimler var. tamam ben zaman ayırmıyorum özel olarak da sözlesmiyoruz da zaten. ancak söyleyebilsin bana sadece bir kere ona verdiğim sözü yuttuysam bırakıp gideyim her biseyi. cıkayım yakınımdaki en yüksek binaya ve kendimi asağılara bırakayım...

bilmiyorum ancak anlamak için sarfettiğim enerjiyi baska yönlere yönlendirsem belki cok daha iyi olacaktı durumlar.
nickimi korumaya yönelik yaptığı harektlerden dolayı kendisini sever, sayar öperim.
çok tatlı yazar kendisi. yalarım.