bugün

allam yarappim. akşam akşam mutlu eden yazar. ne güzel bir insanmış.
istanbul beyefendisi denilebilecek türden naif bir insan. gece gece girdiği zahmet muhteşem. klavyeye her dokunuş için teşekkür ediyorum tek tek.
gecenin bir körü attığı huzur dolu mesaj ile ruhunu casillas'tan aldığını belli etmiştir.
--spoiler--
bu mesajı 50 kişiye yollamazsan uğursuzluk size de bulaşacak.
bir kişi bu mesaja inanmadı 3 güne kadar dibi düştü, bir kişi bu mesaja inandı 50 kişiye gönderdi son model bir araba kazandı. sende gönder şansını katla.
--spoiler--

şaka bir yana kendisine teşekkür ederim. gece gece güzel bir mesaj görmek cidden güzel oldu.
içindeki enerjinin hiç kaybolmaması dilenebilecek şahsiyet.
düşünceli, mutluluk saçan yazardır kendileri. attığı güzel dileklerle insanın güne daha çok tutulmasını sağlar. * *
12 nisan 2009 atletico montegrande vs fc öküztopu maçında sergilediği performanstan ve takımı atletico montegrande'nin şampiyonluk yarışından aldığı yaradan dolayı üzgün olan yazar/kaleci.
atletico montegrande takımının en sıcak kanlı herifi tabii benden sonra* sevmemek elde değil la, yolda giderken bana asılan ufacık dev, otobüse bindik akbil bastı,
"bana da bassana" dedim "ben aylık basıyorum abi" diyebilen şahsiyet***
(bkz: adam)
usbgl'nin tartışmasız en iyi kalecisi. diğer kalecilere haksızlık etmek istemem ama, gerçekten bu böyle. * ha boyuda dikilitaş arena kalelerinin boyu kadardır.
fc okuztopu'nun takibe aldığı bir diğer yazar/oyuncu.
mükemmel kaleci.

inanılmaz derecede kibar ve ince insan.

tanışıldığına çok memnun olunmuş, tavsiyeleri kulağa küpe edilmiştir.

ayrıca kaptan sana sesleniyorum; bir dahaki sezonda transfer listesinde adını ilk sırada görmek istediğim kişidir. *
transferi konusunda fc öküztopu ile önsözleşme yapmamış kalecidir.

selam ederim...

edit: silmeyin ne olursunuz mod abilerim... *

edit 2: ayar çekildi..
fc öküztopu ile önsözleşme yapmamış kalecidir.
(bkz: prensipte anlaştık)
ulu spor servisi ile transfer dedikoduları hakkında konuşan yazar.

ulu spor servisi: hakkınızdaki transfer dedikoduları için ne diyorsunuz?
northwich: dedikodular doğrudur. usbgl takımlarından olan fc ihtiyar heyeti, fcuk club ve fc öküztopu transfer teklifleri aldım.
ulu spor servisi: yeni sezonda sizi yine atletico montegrande takımında görebilecekmiyiz? yoksa bir transfer varmı aklınızda.
northwich: atletico montegrande takımı bu sene biraz sıkıntılıydı bu sıkıntılarda beni biraz üzdü. yeni sezon için henüz bir karar vermiş değilim. vereceğim kararlar içinde usbgl'de bir daha top koşturup top koşturmamakta vardır. tüm usbgl takımlarına ve futbol severlerine duyurulur.
fc öküztopu kaptanı olarak kendisine siz saygıdeğer sözlük eşrafı önünde ömürlük sözleşme önerdiğim usbgl'nin benden sonraki en iyi kalecisi.
vatan borcumdan dolayı bu sene usbgl liginde top koşturamayacağımı, beni transfer etmek isteyen usbgl takımlarına bildiririm.
çok nazik insan. yüzümde tebessüme sebebiyet verdi. aynı zamanda tertiptir. inşallah vatani görevini hayırlısıyla yerine getirir. yolu açık olsun...
vatan borcumdan dolayı sözlükten bir süre uzaklaşarak cumartesi günü tekirdağ'a yolculukta bulunacak yazar.
futbol ile ilgili entrylerini takip ettiğim ama şu aralar pek göremediğim - sebebini yeni anladım- yazar insanı. hayırlı teskerelerdir efendim.
Gecenin sessizliğinde yankılanan sabah ezanını, eserek içimi titreten rüzgarı, Geceleyin bir türlü göremediğim ama sesini işittiğim ötücü kuşu, iki avucuma ancak sığan enik'i onu elimde sallarken kendinden geçmiş halini izlemeyi, Sis bulutlarının içinde kaybolmayı, Gece görüşüyle etrafa bakara gecenin diğer yüzünü görmeyi, gündüzleri azami 3 dk. susmayan öten o garip kuşu özleyen asker/yazar.
bir aralar gülüp eğlendiğim, gol yiyince sırtını sıvazladığım nasıl şebeklik yapsamda yediği golü unuttursam diye götümü yırttığım ve askere gittiğini sözlükten öğrendiğim, kendisine burdan allah hayırlı teskereler versin diyerekten unutulmadığını öğrenmesini istediğim yazardır pek sever sayarım ilk zamanlarda ki gibi * *
Nesiller boyu anlatabileceği ve unutamayacağı askerlik günleri sona eren yazar.
çok düşünceli teşekkür ettiğim yazardır