bugün

Nokia'nın yakın zamanda Türkiye'de satışa sunmanın hazırlıklarını yaptığı yeni ve iddalı modeli. Tasarım olarak N8'e benzeyen E7, N8'den farklı olarak QWERTY klavyeye sahip. Eğimli tam dokunmatik ekrana sahip E7, en iyi görüntüleme için doğal bir açıya sahip.

tasarım açısından çok hoşuma gitti, N8 ve N97 nin birleşimi gibi olmuş. Ve N97 kullanın biri olarak şunu söylemek isterim ki teknoloji ne kadar gelişse de dokunmatikler ne kadar başarılı olsa da tuşlara basmak kadar güzel bir duygu yok. N97 yazılım açısından beklenin çok altındaydı umarım e7 ile bu sorunu ortadan kaldırırlar. yoksa nokianın durumu pek iç açıcı değil.

http://www.mobiletisim.com/dosyalar/nokia-e7-canli-bomba
bir nevi klavyeli n8.
hem dokunmatik hem qwerty özelliği olan telefonlarından sanırım 3.sü olacak nokianın. piyasaya çıktımı bilmiyorum. 16 şubatta piyasaya sürülecek deniyor ancak internette fiyatıyla ilgili birşey göremedim an itibariyle.
n8 den iyi olmayan telefon.
işlemcisi tırt kalmış nokia telefonu. ama yinede klavyeli olması kendi açımdan cezbedici.
yarın ki teknosa turuncu indirim midir nedir o vesile ile 799 dan satılacak olacak telefon.
alsam mı bilemedim.
güncelleme gelmiş müzelik telefon.