bugün

aramalarının amına koymak. hunharca bekle bekle bekle, barbarca iste iste iste, gaddarca sev sev sev, hayvanca özle özle özle...o aramasın, arama! senin aramalarının amına koyayım, camlara dalarım öfkemden. Aramadı, kudum kudum kudurmuş alaska kurtları doldu genzime, tüküremedim balgama bağlamış sözünü boğazımdan! Baktım boşta Bir metruk elim var, koydum camda duran gölgenin amına, şangur şungur döküldün odama.

Al sana kan; Şimdi sevgimi bandajla bakalım, sağdan sağdan. Pansuman yap umutlarıma, Bu sabah sökülen eski dikişlerime tenturdiyot dök bol bol.

Aramanın, aramalarının, aranmalarının amına koyayım, sadece bana mukayet ol.
(bkz: nasıl bir malım vol1)
(bkz: sakin ol özdemir asaf)
kişiliği oturmamış erkek davranışı olabilir.
niye kapalı lan bu kızın telefonu diye telefonu kırmakla paralel ilerler.
(bkz: o kız buraya gelecek)
öfke kontrolünden bihaber olmaktır.
mermiye kafa atmaktansa daha iyi bi yöntemdir.
boş tripler bunlar salın gitsin.
erkek için aşkın del'olma safhasıdır ki atlatması uzun sürerse ilişkinin bitmesine dahi sebep olur.

sahibine göre erkeksi lakin, görünürde hayvansı bu tavırlardan korkar kızcağız. kötü niyet yoktur belki ama kontrolsüz güç, özellikle de gelecek için korkutucu, endişe vericidir.
Aldatılma yada unutulma iç güdüşü başlayan erkeğin cinnet geçirip içindeki psikopatı dışa yansıtmasıdır.
(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
"Birader mal mısın?" diyeceğim adamdır.
insanların mantıklarının anlaşılamamasına örnektir.
bunu yapan bunu da yaptı diye bir gün bir gazate manşetinde görebileceğimiz insan eylemidir.
yanlışlıkla cama vurayım derken karısını öldüren adam
aşkı yumruklarında hissetmektir.
Kız iyiki aramamış dedirten insan.
bakunin'i kıskandıracak derecede bir anarşist yaklaşım. allah herkesi ergen isyanından korusun. amin.
camın elini kesmesiyle ananı bacını sikem diye küfretmeye sebep olan eylem.
(bkz: ergenlik)
Kısa bir süre cüneyt arkın olmaktır.
Saçma olandır. Kafa atın. Hatta 3 metre uzaklaşıp koşarak cama yüklenin.

Daha mantıklı.
(bkz: mutlu bana bir şeyler oluyor)