bugün

iyi olmuş, darısı inancı gereği değil, bir takım kişilere yaranmak için kapanan hanımlarımıza.

korkudan örtünenlere, korkmayın, bunların bi cacık olmadığı ortaya çıkmıştır, bu dalga dalga yayılacak, tüm zorla kapananlar açılacak...
hayırlısını dilemekle beraber; (bkz: o kim lan).
(bkz: aç kapa artema)
(bkz: cevab veremedi)
(bkz: yaranamadı)
bu kadın peker açıkalın ile evlenmiş la.

bu ne yapsa yeridir, buna neden şaşırdınız bu kadar.
açılmak şeytana hizmettir diyen bu vatandaş güya sahneye perukla çıkıyormuşta içkiyi kendisi içmiyormuşta,içene saygı göstermek lazımmışta falan filan...yahu ben 38 yıldır dünya denen yerde nefes alıp veriyorum böyle kafaları ne ara yetiştirdiler ne ara topluma saldılar bir türlü akıl sır erdiremiyorum. av ol ya da avcı ol farketmez yeter ki avı avcıya getiren köpek olma diye boşuna dememişler.
(bkz: inanç özgürlüğü) diye sabah akşam bik bik öten insanların bu kadını eleştirmesi komiktir.

(bkz: sevmem ama)
dur sakin niran abla sakın bana canım çekti deme.
bir yanlis yapacak isen bari onu dogru yap diyecegim insan.
ne yapmaya çalıştığı belli olmayan bir ün sahibi daha.

(bkz: Tuğçe kazaz)
sıcakta kapanıp soğukta açılması biraz garip geldi.
yine çıkmış.

--spoiler--
Ünsal, "Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu ben yılda 80 konser veriyordum" sözleriyle peruk takmanında çare olmadığını belirterek tesettürü çıkardığını açıkladı.
--spoiler--

görsel

aç kapa aç kapa artemaaa. evet.
oyuncak mı lan bu? ya tak ya takma. yazın bikiniyle plajlarda pozda verirsin artık.
arkadaşlar. az önce yine girdi. durun durun çıktı. lan bidaha girdi. ulan tutmasaydım çıkıyordu. hop girdi bi daha. son kararım çıkmış. evet.
(bkz: yalama olmak)
kafayı çalıştıramamış halbuki daha büyük ticari kazanç sağlaması gerekiyordu.
din işindeki para başka yerde yok..
Sen zaten neden girdin ki o tesettüre

Denilecek harekettir.
niran ünsalın tesettüre girip çıkması sorun olmaz da öbür tarafta o tesettür niran ünsala nasıl girecek asıl mesele bu.
o zaman bu ablamiz para icin herseyi yapabilir. hayatinin en önemli kararini para icin degistidigini dile getirmis.

belli secmen grubunun orneklemini gözler önüne sermis.
siyasi çıkar için taktığı türbanı çıkartmasıdır.

demek ki akp'li kitle konserlerine gitmiyor değil mi?
nasıl bir kitle için yandaşlık yaptığını anladı çıkardı attı türbanı. bu işler böyledir çünkü zannetti ki akp iktidarda ben onlara yanaşırsam akp'liler beni destekler filan ama çoğunluğu makarna kömür kitlesi olduğu için tutmadı bu plan.
Niran ünsal kim aq.
Sunroof niran dense yeridir.
şansı varken erken davranmış.

https://www.youtube.com/watch?v=OKB5UmKIndk

inanç özgürlüğü- inançla dalga geçmek arası ince çizgiyi aşmıştır.
Ahahahahah diye gulmek istedim sadece ya. Rezalet. Bu kadin neden boyle yapiyor anlamiyorum.
Her yıl bi girip çıkıyor.
Tutarlı.