bugün

Feminist şarkıcı.
bomboş çar.
görsel
Fotoşop. Gerçek Nil bu diil. Beyaz çorabına kurban.
çoğu jingle reklamının mimarıdır.
kocasının reklamcı olmasından mütevellit dünyalığını yapmış şarkıcıdır. reklamın müziğini bizim hanım yapacak diye madde koydurtuyor galiba.
Feminist olmanın boktan bir durum olmadığının en büyük kanıtıdır bu kadın.

Gerek çocuksu ruhu, gerek güler yüzü, gerek kendini ve insanları bu kadar çok sevmesi..

Hayatta var olabilmek için bir başkasına ihtiyacım yok, kendi kendime yeterim diyor. Kimsenin parasına puluna, malına mülküne ihtiyacım yok, kendim çalışır kazanırım diyor. Bundan güzel bir şey olabilir mi?

(bkz: #35327987)
pırlanta şarkısı gibi genelde feminist tarzı şarkıları olan feminist olduğunu düşündügüm sanatçı ses ve şarkılarını seviyorum.
Reklamları domine etmiş durumda.

Nil ile çalışmayan kimse kalmadı herhalde.
Sanatçiligi beş para etmez. 88-95 arasi dogmuş olan pek çok genç kız sayesinde albumler satmiştir.

Kitapcida kitaplarina denk geldim neler yazmis diye baktim begendim hoşuma gitti.
çOk naif bir duruşu var.
yeter artık bu kadının sesini duymak istemiyorum. eskiden beri nil karaibrahimgil'in sesini az çok beğenirim, şarkılarını da dinlerim yani. uzun zamandır tv izlemiyordum, ta ki birkaç günlüğüne kalmaya geldiğim evde sürekli tv'nin açık olmasından dolayı maruz kaldığım reklamlara kadar. ulan, biri bitiyor öbürü başlıyor bıktım artık nil'in şarkılarından da, kötü kötü seslendirmelerinden de, saçma sapan cingıllarından da. manasız manasız sözlerin müziğe ayak uyduramadığı reklamlardan gına geldi. farkında olmadan aklımdan geçirdiğim yetmiyormuş gibi ürünlerin kendisinden de soğudum. şu an aklımdan saydığım 4 reklamda oynuyor ya da müziğini seslendiriyor. abv nil karaibrahimgil, abv.

edit: feministi hakaret olarak kullanan dalyarakları da göstermiştir bu arada. hem cahilsiniz hem dangalak.
bugünlerde tadım yok, nil karaibrahimgil alıklığına ihtiyacım var
Güzel ve karizmatik bir kadın. Elini sallasan kezbana çarpacağın canım memleketimizde de aklı başında diyebileceğimiz kadınlardan. Enerjisini severim.
Tek taşımı kendim aldım tek başıma kendim taktım şarkısını manidar buluyorum . Genel olarak sevdiğim bir sanatçı , başarılı . Tontik biri .
çocukluğumun şarkıcısı. eskiden çok güzel bulurdum bu kadını. şarkıları ergenceydi ama yaş grubuma hitap ettiği için severek dinlerdim.
44 yaşında olmasına rağmen hala kendisini genç zanneden kadın. kocası da ağır liboştur.
Reklamdan yürüyor bu da.

Reklam cingılcısı.
lüzumsuz ve boş.
sinir bozucu bir hanım. çok sevdiğim şarkıları var ama yine de sinir bozucu. pelin şarkısını yazmış olması beni hep çok şaşırtıyor. sanki zaten nil Karaibrahimgil o pelinlerden gibi geliyor bana hep. ayrıcalıklı, şanslı, ballı, Allah'ın premium kullarından olduğunu düşünüyorum. mor bana gitmez nil'e gider evet.
ben aptal mıyım, gitme yoksa ve hakkında her şeyi duymak istiyorum şarkılarını severek dinlediğim şarkıcı. ayrıca arog'daki performansı hiç fena değildi. ha birde gereksiz bir bilgi vereyim kocası serdar erener ile aradaki yaş farkı 15 olup, sertab erener kendisinin görümcesi olmaktadır. bu gereksiz bilgiyi yazmasam rahat edemezdim.:)
Güpse özey ve gülse birsal ile birlikte piyasanin en gereksizlerinden.
Dünkü nil karaibrahimgil konserinden.
görsel
görsel
özgür kız ayağına iyi yedi milleti. serra erener'in yuvasını yıkması, kocişinin kayırmalarıyla her reklam cingılını seslendirmesi, sinan çetin denen burjuva zihniyetine mensup bir liboş ile ahbaplığı, akp'ye yakın olması vs...

güzel kakaladı kendini, onca falsosuna rağmen.

takdir etmemek elde değil.
ya ne ozguru ne kizi kazik kadar kadin simarik bir ses tonuyla kucuk kiz cocugu gibi sarki soyluyor.

cakacaksin agzinin ustune ustune sevimli olmadigini anlayana kadar.