bugün

güzel bir hoca. bir defa almanya'ya gelmiş dinlemeye gitmiştim bi salona.
kefeni yırtmış kocaman.
görsel
reise dokundurmuş...

görsel
görsel
kendisi sanırım her ünlü gibi zengin olan amca. iki oğlu mı bir oğlu mu ne var.
olmayan şeylerden bahsedip cahil kesimi şükür ile uyutan arap.
En sevdiği ay gelmiş olan kırkta birci. Evet.
görsel
o zaman bir mescitten imam kıyafeti almıştım. kafama da fes takmıştım. iki kız da bana gülmüştü. öyle dikkat çekiyordum.
2019'da iftar programına gittiğim ilahiyatçı. gülen yüzlü oluşunun yanı sıra sinirlenebiliyor da hatta kafirler hakkında kötü düşündüğü olmuş diye hatırlıyorum.
görsel
Yine yöneticilerin israfı torpil liyakatsızlık hakkında bir şeyler söylemeyip.

Az yiyin peygamber az yerdi

Peygamber efendimiz karnına taş bağlardı ühühühühü diyecek.
soyadının hakkını veren, güzel insan.
oteli vardı her sene ramazanda otele kat çıkacam esprileri vardı,şimdi kimsenin malında gözümüz yok ta dinle iştigal eden bir adamın ticarette bu kadar olup sonra da insanlara szla yetinmesini telkin etmesi tam bir neyse söylemeyeyim nihatla nihat olmayayım.
Cumartesi akşamı iftarda ve sahurda yine karşımızda olacaktır.
Daha dün izlemiş gibiyiz. Zaman ne çabuk geçiyor.
2019'da iftar programında el tokalaştığım ancak güya güler yüzlü görünen ya da sadece dindar kesimin öyle düşündüğü, sürekli aynı sorulardan bıkmış olan, kafirleri kötü gören güya hoşgörülü bir ilahiyatçı.
sevdiğim adamdır kendisi. hayır yani neden bu adama öfke kusuyorsunuz anlamış değilim doğrusu. bir yanlışını mı gördünüz ?
En sevdiğim dini insanlardan birisi sayarız kendisini.
Ne zaman görsem, bu yıl kaç paraya anlaştı acaba diye kendime soruyorum.
Sahi herhangi bir ilmihali okuyup öğrenebileceğiniz bilgileri televizyonda açıklamanın değeri ne kadar?
Dini bilgiler ticari meta mıdır?
https://youtu.be/NapWbqC5iDs
Ramazan'ın bitmesine en çok üzülen kisidir.ekmek kapısı kapanıyor.
görsel
uludağ yazarları hatipoğlunu eleştirirken : ya abi adam programa çıkıp para kazanıyor. dini imanı para.
evet dostum. adam sabaha karşı 03.30 da bile programa çıkıyor babasının hayrı için değil mi ?
karşılığında bir para olmalı.
görsel
kendini din adamı zanneden vasat troll.