bugün

bu adam bence türkiye'nin gerçek yüzünü tamamen ortaya koyuyo. türkiye'nin yüzde 30'u böyle adamlarla dolu.* adam iki yüzlü desem değil adam da yüz yok, üstüne yalaka, ama sorsan o bir melek, o hiçbirşey yapmamış, o arkadan hiç konuşmamış... uzar gider bu adam beni deli ediyo. en son taçminin onu ödüle götürmesini anlamış değilim. izlemeyim diyorum yine denk geliyo. neyse sözlük ben sigara içicem, dert edinmişim.
her yeni survivor bölümünde dominik te biraz daha kalması için dua ettiğim ünlüdür.
--spoiler--
bu dokunulmazlık sembolunü bana hem annelik hem babalık yapan anneme armağan ediyorum. bunu tüm annelere armağan ediyorum.
--spoiler--
önce diyor ki; "ben" kelimesini kullanmayız. allah'ın kuran'ın da bile bir tane "ben" geçmezken, biz neden "ben" kullanalım. bu büyük bir bencilliktir, hatta kibirdir diyor. 2 dk. sonra saba tümer önündeki karttan okuyor; "senin bir de şöyle bir sözün var, bu söz nerden çıktı anlatsana: 'senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker.'

http://www.youtube.com/wa...gh70A&feature=related

gel bana bazı bazı.
kral kıbrısa gidecek demiştim cümlesiyle bir yandan yarmış, bir yandan'da mavi ekran verdirtmiştir.
(bkz: #12105826)
Kendisini; ülkesinin çocuğu değil de, ülkesini çoçuğu olarak gören adam.
gerçek ismi rıza doğan olan bombastik fantastik sanatçı.
mesele düşünmek değil,mesele büyük düşünmek sözlerinin sahibi.
bu adam türkiye'de bir imajdır arkadaş. baksanıza ben dahil şuana kadar 2551 tane sığır(!) bu adam hakkında entry girebiliyorsa, helal olsundur.
Asıl adı Rıza Doğandır. survivordaki 500.000 tl olan ödülü hayatında hiç bir arada görmemişitir.
reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla milleti yemiş, ciddi olarak bakıldığında iki düzgün kelimeyi bir araya getiremeyen türkücü. başbakana yaptığı yalakalıkta başarısız olup kenara itilse de survivor yardımına yetişmiştir. sadece türkiyede ünlü olur bunun gibileri.
bir diğeri :
(bkz: ajdar anık)
gerçek adı rıza'ymış.

ben biliyorum abi, bu adam bir gün çıkacak 'ben bıdı bıdı, yıllarca hepinizi nihat doğan rolü ile uyuttum hohaohoaa' diyecek. biliyorum ya!
(bkz: atma rıza din kardeşiyiz)
kendisiyle şüphesi olup sıkca triblere giren özgün şahsiyet.
gerçek ismi rıza olan şahıs. şener şen ile münir özkulun oynadığı bir filmin sahnesinde münir özkulun şener şene ziyyyaaa diye haykırıp seslenmesi gibi lan. rızzzaaa
rumenlerin bile artik taklit ettigi adam.

http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485
öyle bir acun abi deyişi vardır ki akıllara zarar.

(bkz: küçük emrah misali)
sayesinde yapılmaması gereken bütün itici kıro mal davranışları öğrendiğimiz kişidir.
iki dakika önce benim kazandığım oyunlar daha çok güç gerektiren survivor oyunlarıydı derken gerçek bir güç oyununda derya'nın yarısı kadar bile başarı gösteremeyip yıkılmış survivor finalistlerinden.
koltuk altı kıllarından arınmıştır. sakalıyla yarışıyordu yemin ederim o kıllar.
eğer adı harbi rıza ise:

(bkz: hayvansın rıza)
Survivorda ölüm tehlikesiyle karşı karşıya geldiğini söyleyen herif. Yakında burda düşüncek çok vaktim oldu falan da der. Ya da dedi mi acaba?
taner'den dün akşamki intikamımı almıştır kafasını yararak. Eline sağlık.
kral * çıplak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar