bugün

--spoiler--
acunun özet geç piç bakışlarına aldırmayan adam
--spoiler--
pascal,bu adam böyle giderse hızını toplu kıyım yapar söylemedi demeyin.düşünsenize kameralar ve polisler gelmiş pascal'ın elinde bıçak ''yaklaşmayın keserim''diyor,o sırada arka sokaklar ekibi olaya müdahale ediyor.****
pascal üstüne yürürken yusuf yusuf götü üç buçuk atan, pascal diskalifiye edilince delikanlılık taslayan. carcar konuşuyo hala.

"insanoğlu çiğ süt emmiş herkesin içinde ibne dersin kaldırmaz; köşeyi dönünce sikersin, aldırmaz." daha da bir şey demiyorum.
Dünya nefes almandan konuşma rekorunu az önce kırmış olan şahıs.
(bkz: dünyayı kurtaran adamın oğlu)
(bkz: o bir akpli)
o kaslari ne öyle la asenanin kaslari yeminlen daha kalin lan tüüü rezil seni erkekmis de adammis da yemin ediyorum utaniyorum senden en azindan ayni milletten oldugum icin.

tanim: trübünlere oynayan kro
kendini "adam" sanan zevat. inanıyor bir de, akıllara zarar.
karım köylü pascalı döven türkücü. en azindan teknik nakavt .ilk teması nihat tekmeyle sağladı.
kendisini bir de türk vatandaşından dinlemesi tavsiye edilir.*
tv önünde "ben nihat doganım biz söyle yapmayız ,biz böyle yapmayız,aman öyle delikanlıyız ,aman böyle kabadayıyız" tarzı gollumvari cümleler kuraraken bilhassa pascaldan yedigi dayaktan sonra süt dökmüş kediye dönen acuna" benim türkiyede bir imajım var o yüzden bu görüntüleri yayınlatma " diyen bi ikiyüzlüdür.yanarım yanarım pascal gitti ona yanarım.bari yolluyosunuz dayak görüntülerini verin.
kızlara karşı zaafı olmayan, ama kızların ona zaafı olan şahıs. kendisinin yalancısıyım valla.*
aşiretten olduğundan mıdır nedir gerçek hayatında hiç dayak yememiş belli ki.
hani yese böyle olmazdı, orası kesin!
kendisinin tepemize çıkarılması ekranlarda görmemiz hakkında
seda sayana bir acun ılıcalı ya iki
laf etmeliyiz.
ama daha konuşasım yok.
adaya gömülmesi gereken şahıs, böyle birinin Türk vatanadaşı olması ne büyük talihsizlik, Nihat, mümkünse git hayvanlarla yaşa.
bildiğin ruh hastası.
sevilmediğini düşündüğü için saçma sapan cümlelerle kendini sevdirmeye çalışan adam. soruyorlar türkiye'de en çok neyi özledin? herkes cevap veriyor yemek yemeyi bu cevaplıyor cuma namazı kılmayı. adam zeki çözmüş olayı. akp böyle yaparak %50 oy alıyorsa bende halkın %50'sinin sevgisini kazanırım diye düşünüyor sanırım.

izlemedim ama duydum pascal nouma'ya kafa tutmuş, ulan o adamın senle kavga etmesine gerek yok, çıkarıp masaya koysa korkundan 3 gün konuşamazsın.
malum kavgada kendisinin hiçbir günahı yoktur. olay tamamen ebru destan denen hatun kişinin pascal'ı kışkırtmasından kaynaklanmaktadır. nihat bileğinin hakkıyla oyun alınca diğer grup bunu kendine yedirememiştir. o değil de ben dahil bütün ülkenin derdi nasıl oluyorsa bu oluyor anlayamadım gitti.

ayrıca bu nihat muthiş zeki bir adamdır. cuma gecesi katıldığı beyaz showda "türkiye'de en çok neyi özlediniz" sorusuna herkes "yemek yemeği, annemi" derken, survivorun galibini smslerin belirleyeceğini bilen nihat "bayrağımı ve ezan sesini" diyerek gönüllerimize taht kurmuştur.
Söyledikleri ile yaptıkları birbirini tutmayan, çok fazla boş konuşan yurdum insanı. Birde ne zaman televizyonu açsam bu adamı görüyorum. Bitsin artık bu çile.
ezberlediği klişelerle yaşayan bu adam adadan dönüşte acun ılcalıdan bütün ada kayıtlarını almalıdır. kendini, hırslarını, ihtiraslarını, girdiği çıkmazlarda beyin sinyallerindeki karışıklıklardan ötürü düştüğü saçma sapan halleri vb. durumları iyi analiz etmelidir. gerektiğinde de bir psikolojik danışman eşliğinde yaşantısının geriye kalan bölümü için yeni bir yol haritası çizmesi temennimizdir.

paskal'la içine düştüğü kan davası sorunu için fransız aşiretleriyle iyi niyet görüşmeleri mutlaka yapılmalıdır. onun ruhu öbürünün ruhunun önünde diz çöküp tövbe etmelidir. yoksa bu adam neyine bu kadar güveniyor olabilir?
--- alıntı ---

ben asla bir kadın eteği altına girmem

--- alıntı ---

- evet zeynep tunus'lu kadından sayılmıyor.

felsefe yumurtlayacam diye ağzından çıkanı kulağı duymayan biçare..
Son hareketinden sonra, bu adamın suyunun ne kadar çıktığı ortada. hürriyet gazatesi yazarına da; "adanın kralı nihat yaz abi" diyerek, bunu ispatlamıştır.

ama bu kadar ilgiyi yurdumun koyununa göstersen, kendini öküz sanardı.
kaşar ebruya iyi ayar vermiştir.
dayak yememiştir. ona doğru gelen pascal' ın üstüne koşup ilk tekmeyi o basmıştır. konseydeki konuşmasıyla rte nin halefi olabilme ihtimali vardır.
sürekli kadının eteği altına girmekten bahseden nihat doğanın, zamanında seda sayanın eteğinin altında, oyuncak olduğunu unutan şahsiyettir.
not:delikanlılık sözle olmaz. her saniyede birde delikanlıyım diyen adam , en delikansız tiptir.adam adada sürekli fitne fesat dedikodu, delikanlılık kitabının neresinde yazar lan sürekli dırdır etmek.gözümden düştün nihat doğan.