bugün

Utanç...

Türkiyelilerin genel halinin bir özeti...
bu iğrençliğe sabaha kadar hakaret edip, boylu boyunca küfürler edebilirim ama en son hadisesiyle ilgili bir şeyler yazacağım. psikolojik rahatsızlığı olmadığını varsayarak konuşuyorum ki olsa bile umurumda değil galiba. türkiyenin gelmiş geçmiş en afilsiz soytarısını beyaz futbol denilen bir aptallık propagandasında görmek beni biraz üzdü açıkçası. bu adam oraya bile layık değil bence . siz kimsiniz , nesiniz , bu ülkenin televizyonlarında boy gösteriyorsunuz diye medyanın köpeğisiniz diye , bir erkek olarak benim bile zorlukla adını ağzıma alabildiğim (bkz: özgecan aslan) ismini sen nasıl o seda sayana yalakalık yaptığın dudaklarından sarfedebiliyosun. sen git pascal gelsin
yalama konusunda tahminimce artık master yapmış kişiliksiz. ama yalamanın bile bi sınırı var be nihat.
attığı tweetlere uzun süre sahip çıkan, sonra televizyona çıkıp ağlayıp özür dileyen, sonrasında tekrar twitter'a girip eleştirelere hakaret ve küfürlerle cevap veren ruh hastası.

baktı artık başa çıkmak mümkün değil, bu kez paralel çete suçlamalarıyla karşı atağa başladı. kendisini eleştirenleri cemaatçi olmakla suçlayıp, bu linci israil ve abd'nin yaptığını dahi söyledi. neticede aynı zihniyetteler, benzer savunmalar yapmaları doğal.

haberi de burda: http://habersizkalma.org/...dogan-da-cemaati-sucladi/
An itibariyle galatasaraydan siktir edilen organizma.
nihat doğan olmak, iktidara yaranayım derken 1,5 milyon TL'den olmaktır.
Ülkede infial çıkaran her konuda genel fikre muhalif bir fikri ortaya atarak gündemde kalmaya çalışan sanatçı müsvettesi bu sefer sert kayaya çarpmıştır.

Onun bu yazdığını ben yazsam kimsenin z*kinde olmazdı ancak bu varlık yazınca olay oldu neden çünkü ünlü peki bu adam ne için ünlü sesi mi güzel, şarkıları mı anlamlı manalı. Bu ülkede terbiyesi ile sanatını icra eden onca sanatçı hak ettiği ilgiyi göremezken bunun "burası sörvayvır vır vır vır" dediği şimdi bile hatırlanıyorsa afedersiniz ama bunu ünlü yapan sizlerin ve bizlerin de amk.
konuştukça batan şahıs.
an itibariyle galatasaray kolübü üyeliğinden ihraç edilmiş insanımsı kişiliktir.
Doğanın bir mucizesi. Bu kadar üst düzey sığır, inanılmaz.
Tv de görünce "aha yine çıktı tipine tükürdüğüm" dediğim naçizane kişilerden.
"bu ışid'cidir." denilerek kobani'ye sınır dışı edilmesi gereken kişi.
son zamanlarda linç in kralını yemiş kişiliktir.swh
ulkemizde hic bir vasfi olmadigi halde sadece sacmalayan ve hukumet yalakaligi yapan birinin bile unlu olabildigini gostermistir, yazik.
birkaç doğru tespiti nedeniyle aldığı olumlu yorumlar sonucu kendini kanaat lideri sanan, ota boka yorum yapan, yaptığı yorumların g*tünde patlamasıyla dibe vuran insan kişisi.

fazla saçmalamamak gerek bazen
görsel
Özgecan Aslan cinayetinin ardından attığı tweetten dolayı büyük tepki görmüş. Nihat Doğan'ı Survivor'dan attılar, Galatasaray'dan üyelikten attılar, menajeri istifa etti, radyolar yasakladı.adam bi tweet attı hayatı karardı aq.
düşünce yapısını gösteren bir şarkısı.

https://www.youtube.com/watch?v=BLx0VYuUeaw
tecavüzü yapan yerine daha çok linç edilen adam.

adamın demek istediğini özetlemek gerekirse;

laiklik size mini etek giydirdi. laiklik erkekleri sapkın hale getirdi. laiklik sayesinde tecavüze uğrarsanız sesiniz çıkmayacak sayın laikler. kendiniz istiyorsunuz bunu.

şimdi adam size çıkıp cinayeti ya da tecavüzü savunmuyor. aksine eski tweet lerini de biliyorum ki böyle birşey demiyor. adam laikliği gömüyor, atatürkçülere sallıyor, laik sistemi eleştirip olanlara 'mübah' diyor.

şimdi çıkıp eleştirenler, adamın 'ideolojisini' eleştirsin. bu ülkede laikliği gömen gerici ya da anti demokrat yüz binlerce hatta milyonlarca insan var. he bu arada unutmadan, şunu da bir ara okursunuz.

(bkz: türkiye de herkes laik olmak zorundadır)
Umarım bütün işleri kötü gider de bir kuru soğana muhtaç kalır.
Twitter'da iki sıçmık lafla gündeme Gelip para kazanacak kuş beyni aklıyla.
Haysiyetsiz, onursuz allah'ın barzosu.
lağımın dibindeki bok.
Kendisini gerçekten kutladığım adam.

Çünkü yaşadığımız toplumun zihniyetini yansıtan cümlesi ile linç edilmesi onun gibi düşünenlere ibret olmuştur bir nebze de olsa.

Bizim toplumumuz doğrulukla, ikaz ile, nasihat ile hatta ve hatta musibet ile akillanamaz. Tek anladığı ve hakkı olan kötektir ne yazık ki.

Kendisine oh olmuş, kendisi gibi düşünenlere de ayağınızı denk alın aklınızı başınıza toplayın, adam olun adam diyorum.
boşboğazlık etmemeyi, twitter'da her boku söylememeyi keşke önceden öğrenseydi dediğim adam. Herif aptallığının kurbanı oldu. O lafla bunu kastettiğini düşünmüyorum. Adam mini etek giyelim inadına bla bla muhabbetine binaen erkekler rahatsız eder giymeyin bu ne saçmalık minvalinde bir şeyler deme niyetinde. adamı artık rahat bırakın öfkenizden adamı dinlemiyorsunuz bile.
Gereksiz insan. Olmasa da olurmuş.
(bkz: dünya bile bu kadar dönmedi)