bugün

acun' un yapıp da sempati duyduğum tek iş bu şahsı survivor dan atmasıdır. gerçi bunda da halkı yanına çekti ama. *
Bu arada prim yapmaya calisan IQ zavallisi ünlü bozuntulari laikligi agizlarina sakiz ettiler. Lan sen kim laik yasamak kim zaten. Sen git özürlü beyninle salyalarini akıt. Bir tugce kazaz bir bu yavsak yeter artik amk bi siktirin gidin.
Sevgilisinin mini etek giymesine karıştıktan sonra evden yaka paça atılan kişilik. (bkz: Seda sayan)
ahahha geçen izledim de canlı yayında Ahmet Çakar fena çaktı gölü doksana. Nihat en son ağlıyordu. Acun abi benide Sörvayvıra al, neden beni almıyorsun diye. Sonra baktım Gs üyeliğinide almışlar elinden. Şimdi de imza kampanyası başlatmışlar mahkeme için.
iktidar el değiştirse en büyük cumhuriyetçi, laik, milliyetçi, demokrat vs vs olacak ekran şempanzesi. rüzgar ne yöne eserse yelkenleri hemen o yöne döndürür. grup seks partisi yapar, uyuşturucunun dibine vurur, her türlü ahlaksızlığı yapar ama iktidar yalakalığı için twitterdan kalp namaz kalp yazar, laik sisteme laf söyler sonra gider survivorda kızlı erkekli yarışmaya katılır. hayatı çelişkilerle doludur. yukarıda birçok arkadaş zaten belirtmiş bunları. şarkıları hayatı ve söylemleri taban taban zıttır. gezi zamanı başka geziden sonra başka konuşur. cemaat operasyon yaparken cemaate akp operasyon yaparken akp ye yaranmaya çalışır. velhasıl üzerine fazla söz etmeye gerek yoktur.
görsel
tek bir düşüncesiz sözü nelere mi mal oldu?

1- televizyonda rezil ettiler hakaret bile ettiler, ağladı sızladı:
http://www.radikal.com.tr...dogan_ozur_diledi-1294145

2- protestolar büyüyünce acun medya survivor kadrosundan kovuldu:
http://www.milliyet.com.t...-dogan-a-magazin-2014436/

3- Galatasaray üyeliğinden ihraç edildi;
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/28214919.asp

4- Radyolar kara listeye aldı;
http://www.bugun.com.tr/m...ye-aldilar-haberi/1493696

5- Menajeri Yavuz Yıldırım tamamiyle ilişiğini kesti;
http://www.radikal.com.tr...jeri_de_terk_etti-1294411

trollerin başına böyle şeyler gelince çok mutlu oluyorum. daha da beter olsun. darısı diğer tüm trollerin ve insanlıktan nasibini alamamışların başına.
"Gurursuz serefsiz ve haysiyetsiz" diyerek millete cikisan insanlik disi yaratiktir kendisi. Baskalarina hakaret olarak kullanmis oldugu bu kelimeleri kendi sifatinda bulmak gayet mümkündür.

kendisinin ipinin cekilmesiyle medya maymunluguna son verilmesi halk icin iyi olmustur.

ayrica tv programinda bu yaratigi itin götüne sokup cikaran sahislarda yine bu yaratik gibi düsünmeden konusup yazip, cizen kisilerdir.i
Ünlü olmak için kıçını yırtan troll.
Artık bir zııtarsın nihat.

Nihaat benle evleeennn. idolümsün nihattt.
gene meşhur oldu.
laikliğe bok atayım derken fena helde zıçan şahıs. ayrıca beyaz tv ye çıkayım nede olsa bizim tayfadır (akit) kendimi orda aklarım derken umduğunu yine bulamamıştır. tipik kürt kurnazlığı yapayım dedi. ulan seviye yerlerde rasim bile posta koydu buna olaya bak ahahaha.
ben bu yazıyı sana yazdım nihat.
aynı gezegenin oksijenini soluduğumuz için kendimden utanıyorum. kodumun kertenkelesi.
yazım bitti.
bugünkü izlediğim videoda demişki; "bana karşı algı operasyonu yapılıyor"

* ulan sen kimsin ki sana algı operasyonu yapılsın kendini ne kadr önemsiyormuşsun meğer sen öyle, hayır ben mi yanlış biliyorum yoksa bu adam insanların sıkıntısını alan medya maymunundan başka birşey mi? zaten senden sıkılmaya başladıklarında bırakacaklardı peşini sen bunu hızlandırdın sadece bu yazdıklarınla.

* bu lafta trend oldu "algı operasyonu" ulan kim yapıyorsa bunu biraz mantıklı olsun ya, buna operasyon yapmaya ne gerek vardı, gücünü neden boşa harcıyorsun!
iki gündür , hayırlara vesile olsun Nihat Doğan'ı görüyorum rüyamda .

Nihat Suudi Arabistan, Riyad'da bir otobüse biniyor şöför obez ve uzun boylu bir arap , arkada da Pascal'a benzeyen insan irisi bir siyah var.

Otobüs birden Riyad'ın ara sokaklarına sapıp kayboluyor. Nihat'ı Türkiyeden bilip şarkılarından hayran olan bu iki zat, Nihat'ı orada hunharca düdüklüyor...

Rüya işte, bu gecede görürsem Nihat'a tweet atacağım , kendine mukayyet olsun diye ...
laiklikle ilgili attığı troll tweet yüzünden birçok sosyal bağlantısı ortadan kalkmış kişi.

geriye t.c. vatandaşlığı kaldı, onun da uçması yakındır.
günahsız bir kızımızın feci ölümü üzerine prim yapmak için boş beleş konuşmuş bir türkücü bozuntusudur. bu kızımız ölmeden önce tecavüze uğrayanlara kürtaj tartışmalarında bir oruspu çocuğu belediye başkanı tecavüzden doğan çocuğa devlet bakar demişti. aynı muamele lütfen o götlekten de esirgemeyelim.
attığı tweet ile başına bela bulan medyatik olma peşinde olan kişidir.
Bir sözüyle hayatı kararan sanatçıdır.
nefret dolu sözleriyle kötülüğün tanımı olanlardan.
Hayatını kendi ayfonundan bitirmiş sanatçımsı . Yakışır.
bundan ünlü falan olmaz. olsa olsa yünlü olur.
(bkz: Azalarak bitmesi gereken şeyler)
benim olmazsan taciz ederim şarkısı patlama yaptıktan sonra ülkemizde kadına tecavüz vakaları yükseltmiştir bu sayede kendisi bi dahi olmakla beraber çok cahil keşke ölse dediğim insanlar arasında yer alır .
nihat doğan aslında nedir? sorusunun cevabı:

(bkz: #26719530)
Sinek.
Sadece o kadar.
bu adama sanatçı diyenlere zaten şaşıyordum.Bu olayla kendi kendini bitirdi.Tez zamanda bu ülkeden ziktir olup gitmesini diliyorum