bugün

zaten kim alınırsa alınsın selçuktan daha faydalı olacağı için iyi transfer. ama gidip de tolgayı keserse rasim ozan gibi hoydaaaaaaaaaaa diye bağırırım.
3 maça bir kırmızı kart görebilme potansiyeline sahip futbolcu . Aslında 2 maça bir görebilir ama bir kırmızı kartla en az bir maç cezalı duruma düşünce sayı otomatik olarak üçe çıkıyor. *
işin şakası bir yana benim sevdiğim bir futbolcu oldu hep. Bu tarz sert oyuncular orta alanda top çevirebilen ve teknik futbolcular için caydırıcı ve bezdirici bir etkendir. Rakibi domine hatta biraz da demorilize etmek içinse böyle oyuncular altın değerindedir.
kuşların korkulu rüyası olacaktır. melodan daha piskopat bi adam. evet.
galatasarayın karakterine yakışacak oyuncu.

pardon karakter fazla yazılmış.
Çok çok çok iyi bir kesici. Ayrıca adam ajax alt yapısı gormus ulan kim diyorsa bu adamin ayağı düzgün değil diye laf ağzından çıkmadan felç olur. Tek sorun şu. Uzun süredir ununu elemis elegini aşmış bir profil çiziyordu. Tekrar o havayı bulabilecek mi.
bir galatasaraylı olarak diyorum ki çok abartıldı. tamam diarra olsa iyiydi. ancak çok büyütülmesin.
O değil de de Jong'u karşılayacak kadar ne yaşadınız Lan...
bildiğin kasaptır. normal hakemler yönetse senede 10 kırmızısı var ama maalesef burada 1 anca görür görmez. evet.
kariyerinde 4 kırmızı kart görmüş olan topçu. bu adam sert ama oyun kuralları içinde sert. yani ağlamayın kuşcuklar yeni kocanız geldi. evet.
De jong bitmiş.
galatasarayımıza ve türk futboluna hayırlı olsun.
Yusuf Namoğlukorumasında çok can yakacak top tepici.
2-3 yıl öncesine kadar herkesin sevip saydığı bir futbolcuydu. Sonra performans düşüklüğü yaşayarak gözden düştü fakat bu iyi bir oyuncu olduğunu değiştirmez. Ayrıca Melo'nun yerini dolduracağını düşünüyorum ve De Jong'un da gelmesiyle orta sahada büyük bir forma rekabeti olacaktır, bundan Selçuk'unda performans açısından olumlu etkileneceğini düşünüyorum. Tek dileğim Gomez gibi Türkiye'de yeniden doğması.
şöyle bir kaç videosuna baktım da adam melo'ya rahmet okutur.
yeni felipe melo etkisi yapacak olan futbolcu.
Adamın kariyeri belli. Lütfen aynı mevkisinde ozan tufan ve veli kavlak ı oynatanlar bok atmasınlar bu adama.
bir galatasaraylı olarak bacak kaslarındaki erime gözüme çarpmıştır. umuyorum ki gereken takip yapılmıştır kendisi ile ilgili. aksi halde kağıt üstünde bir transfer olarak kalacaktır. bunun dışında etkili ve önemli bir oyuncu. galatasaray'ımın eksik olduğu bir bölgeye hedef transferdir.
Kemik Kıran.
(bkz: reis).
Bu tip ortasahalara futbol literatüründe siker sakat bırakır deniliyor.
inşallah en kısa surede iyilesir, selcuk u kulubeye veya tribune gonderir ve sezon sonuna kadar bir daha da sakatlanmaz.

Amin.
derbide oynarsa çok iyi olacak. oynamazsa belasını sikiyim. evet.
Yetiş artık güzel insan. Leşçuktan kurtar artık bizi.
nasıl ki melo riera'yı döve döve adam etmişti , bu arkadaş da selçuk'u forma korkusuyla öyle adam edecektir.

sırf bu yüzden bile yerinde transferdir , kendisi selçuk'un yerine oynasa daha faydalı olur tabi.
Sakatlığını atlatıp olumlu katkı verecek değerli ön libero.