bugün

kasım 91 doğumlu fransız stoper. monaco takımından kiralık olarak psv forması giyiyor.
Youtube'dan izlediğim kadarıyla şunu söyleyebilirim ki an itibariyle dünyanın en iyi stoperidir.

Beşiktaşımıza hayırlı olsun.
tam bir kalas.
pedro franco bundan iyidir.
çok can yakacak. penaltılar yaptıracak.
+ alo. Adam zenci mi oğlum?

- zenci abi.

+tamam yolla.

inşallah elimizde patlamaz dediğim beşiktaş stoperi.
Sağ bek oynayabilen fransız stoper.

Riske değer. Bir de ön libero lazım.

Oğuzhan'ı da kovun şampiyonuz.
dünyanın en iyi futbolcusu.
pepe gibi tebrübenin yerini dolduramaz. rakibi kesecekken doğru hamleler yapamayabilir gibime geliyo. boyunu kullanabilir. fiziği de fena değil heralde. ancak yine yatmadan marceloya bakıp kafamızı yastığa koyacağız gibi.
psv gibi bir takımdan 350 bin euro'ya transfer edilen (yersen) dünyanın en iyi defans oyuncudur.
Bu sene 3 kulvarda mücadele eden psv de sadece 6 maça çıkabilmiş stoper. Maçlardan 2si kupa maçı ilk onbirde başlamış vatandaş, ikisi ş.ligi ön eleme son 5 dk girmiş maçlara, biri barça maçı son 15 dk girmiş yine, biri de lig maç 11 çıkmış sahaya aslanparçası. Adamlar resmen bize kakalamışlar bu adamı. Benim şahsi fikrim dany nonkennau gibi bir adam almıştık gs den, aynısı olacak. Şimdiden geçmiş olsun.
Tam bir kapalı kutu. Geçen sezon psv nin oynağı 34 maçın tamamında ilk 11 oynayan futbolcu kötü olmaz.. bilemiyorum Altan bilemiyor. diyorum kendi kendime.
350bin euroya denemeye değer bir oyuncu. iyi fiyat.
ismet sen misin?
ligin ilk yarısı hollanda'da 6 maç oynamış.

tüm bunlara rağmen, psv'de 3 yıldır oynuyormuş. atiba'yı anımsattı bana. o da istikrarlı ve siyahi bir futbolcu idi. bu arkadaş da isimsiz, ama uzun yıllardır avrupa'da oynuyor. bence iyi transfer.
Nicolas istinat duvarı.
taç reis.
beşiktaş' ın sözleşmesini feshettiğini açıkladığı stoper.