bugün

sözlükte bulunmasının tek amacı galatasaray" a saldırmak ve galatasaraylı yazarları tahrik etmek olan bir fenerbahçe fanatiğiydi. iyi ki artık yazmıyor, umarım yazmamaya da devam eder.
Nick yazmaya karar verip nickini değiştiren sevdiğimiz olan ve hala aramızda yazan eski bir yazar.
ulan işiniz gücünüz meme olmuş adam ölmüş dedik birinizde acımızı paylaşın be!
uzun zamandır ulaşmaya çalıştığım yazar(dı). hakkın rahmetine kavuşmuş yeni öğrendim allah mekanını cennet eylesin. *

9 nesil aramızda. kendisine ulaşmak ya da ailesine başsağlığına gelmek isteyenler özelden ulaşabilirler bana.

x nesil yazar aramızda
yeni nicki, nicknelabenkullanmamnickmicktir.
ekşi'de yazar olduğunu belli etmezse ölecek hastalığına yakalanmış yazar. geçmiş olsun.
ekşide yazar olduğunu duyar duymaz ekşideki hesabımı sildiğim troll.
(#24938366)

Ikinciliği başarı olarak gören yazar kişisi. Ahada arada ki fark bu.

Neyse kendisine iyi geceler dilerim.
(#24938406)

duygulara tercüman.
Tam bir trolldür. Ergenliğin etkisinden kurtulamamış, Volkan Demirel i Türkiyenin en zeki kalecisi olduğunu iddia edicek kadar trolldür. Rengdaşmış sarı lacivertmiş. Boş işlerle uğraşan yazarımsıdır. Böyle bir akıl nasıl barınabilir sözlükte hayret konusu. Kendisinin daha çok inci sözlükte yazması gerekmektedir. Seviyesi ve üslubu bunu göstermektedir.
Sakarya' da masum bir büfeciyi öldüren Fenerbahçe fanatiklerine ses çıkarmayıp galatasaraylılara şuursuz diyerek duyarlılığını (!) sergilemiş Fenerbahçe fanatiği, Galatasaray düşmanı yazar.
Aslında kendisine hak veriyorum. Ezeli rakibin iki tane Avrupa kupası alacak sen seyredeceksin. Ezeli rakibinin başkanı senin golünü alkışlayacak, centilmenlik dersi verecek, senin Başkan'ın şike soruşturması kapsamında gözaltına alınacak. Bu şartlarda ben de sevmezdim Galatasaray' ı.
Son olarak artık kendisiyle herhangi bir direkt temas kurmayacak ve değerli zaman ve sabrımı harcamayacağım. Bu kadarı bile fazla zaten...
bir beşiktaşlı olarak beşiktaşlı olunmaz doğulur ve hangi takımı tutuyorsa beşiktaşa dönmesin yeter ki.
sağlam karakterli fenerli renkdaşımız.
aile terbiyem kendisini fazla germiş olsa gerek ki kıyamam soluğu nick altımda konuşarak alıyor biliyor musunuz böyleleri de erkeğim diye geziyor gel özele derdini anlat nedir bu benimle nick altından atışma hevesi çözemedim birader.
saygısız bir troll.
--spoiler--
yalaka yazar
--spoiler--
demiştir şahsıma tanımam etmem konuşmuşluğum dahi yok ve bunu neresinden uydurdu merak ediyorum.
gereksiz bir yazar.
doğru tanım. ancak gidip başka takım taraftarlarına sataşır kendisi.
(bkz: pavalı köpeklev) den bir tanesi. Bana sosyal medya dezenformasyon ekibine katıl demesine rağmen kendisi o ekipte bulunan çocuk yazar.
(#24734781)

Kaç tane yedin ?

Dürüm...
kendisinin ciddiye alındığını sanan yazarcık. *

allah kurtarsın.
Fenerli troll.
bu tespiti çok doğru

sevgililiğin karşılıklı ego tatmini olduğu gerçeği

gün gibi ortada olan gerçektir.
sevgili dediğimiz olay karşılıklı ego tatmininden ibarettir.
terk etmelerin, edilmelerin temel sebebi de budur.
ego tatmini kıskaca uğramıştır bir yerde...
terk eden gruplara göre şöyledir sevgili:
1-egosunu yeterince tatmin eden ve sıkılmış sevgili.
2-istediğini alamayıp egosunu hiç tatmin edemeyen ve umudunu kaybeden sevgili.

yazılanlar funda kahpesi ile yaşadıklarımın özeti.
kardeş payı dizisinden nefret eden yazar. ama nolur dur artık yazarıdır. sözlük kardeş payı forumuna döndü *
edit : kalp kırmaya asla gerek yok.
Öz güveni yüksek ve sivri dilli bir yazardır. Yine de yazarlık hayatında başarılarını dilemişimdir.
bazı entrylerinde sert üslubunu kullanan yazar...nick i bu düzene zaten başlı başına bir baş kaldırıdır...
yardımsever yazardır.