bugün

Peki ya çaylaklara..çaylaklar şöyle sitem yapıp bırakamıyor bile. Baksana 40 karakter dolsun diye boş yapıyorum.
ulan hiç kimse yazmadı be biriniz yazın bari.
(bkz: huni kolisi)
nick altı olunca ne oluyor diye düşündüren başlık.
popüler yazarlara herkese nick altı girer, bir iyilik yapıp, onları sevindirmek lazım.
bu sözlükte gariban yazarlar da var.
güzel bir aktivitedir. böylece ezilen büzülen nick altım yok diye gece gece yorgan altında ağlayan kardeşlerimizin yüzü bir nebze güler. evet
Çok yapmacık sonuçlar doğuran durumdur.

Valla yazar dayanışması sergileyeyim, sevgi pıtırcığı olayım diye bu başlık altına yazan 1-2 yazarın nickaltına geçmiş entarilerinden alıntılar yaparak yazdım.

Aslında hiç birinin nickkini buraya yazana kadar görmemiştim bile

Yapmacık oluyor yapmayın bence*
Giriniz.
yazar dayanışması durumu. fazla saapmayin .
Ay em hiyır.
bu güzel komün topluluğumuzun içerisinde bulunduğu bu güzel kampanyaya can kurban.
Nick altım olmasada olur.
Nick altı girenlere şair kişiliğinden bir kaç parça sunacağım söylem.
o kadar entry girdik bir kişi mi sikleyip entari girmez altımıza.
Ego kasmaya gerek Yok sonra egoist oluyorum falan kendimden nefret etmeme gerek Yok.
Siz bana nick altı girseniz nolur girmeseniz nolur? Okurum ama umursamam.
sadece 457 tanecik nick altı olan biri olarak desteklediğim kampanyadır. bana da girin hadi. evet.
eski nick altı sayfalar doluydu diyor şair ancak yeni nicki tertemiz bir bakireydi sanki.
desteklenmesi gereken kampanya. maksat fakir fukara sevinsin. evet.
bekliyorum.
Bakmadan yapılmasını Onaylamadığım eylem. Yazıyosun adama efendi efendi bi bok zannedip. Sonra Bi bakıyosun adam allah kitap indiriyo. Pkk yı yalıyor, bayrağa vatana sövüyor.
Yok abi açar bakarım nedir ne değildir ondan sonra yazarım. tanımadığım ama adam gibi yazan bir çok yazar kişilerine yapmışımdır.
Bana da girin ne kurbanlık mısın amk bana da girin ne?
Var ama yeterli değildir diyerek destek kuvetlerini bekliyorum kampanyası.
faydakanmak istediğim kampanya. Ermeni sen yazma.
He mal beyaninin, karekökü.
evsizlere ev veriyoruz kampanyasının sözlük versiyonudur. evet.