bugün

dikkat çekmek için abuk sabuk başlıklar açmadıkları için seviyeli yazarlardır.
nick altına yüzlerce ''beyinsiz bu , mal bu , troll bu , salak bu '' içerikli entry girilen ahmaklar yazarlardan olmaktansa , '' az olsun ama okunduğunda güzel şeyler hatırlatsın '' düşüncesindeki yazarlardır. kimseyi yargılamayan , kimseye laf atmayan ( ayar vermeyen neyse artık ) sakin kişilerdir.
aptal aptal başlıklar açıp da nick altına entry girilmesini bekleyen öküzlerden değildirler.
nick altı bir sayfayı geçen ama karması yerlerde sürünen yazardan daha iyi konumdadır.
muhtemelen nick altı yalamalıkları umurunda bile değildir.

birilerinin sandığı gibi "neden kimse benim nick altıma yazmıyor yeaa!" demiyor, sürekli bir şeyler yazılması için günde ortalama 999 kişiye mesaj atarak yalakalık yapmıyor, sol tarafta ismi gözükmesi için türlü şaklabanlıklara girişmiyor ve troll olmaya çabalamıyordur.

ne mutlu ona ki yıkama yağlama pohpohlama işleriyle pek alakadar değildir. dolu dolu yüzlerce entarisi olup mahlasına açılan başlığında sadece birkaç yazı olan yazarların yazdıklarını okuyup oylamak daha bir keyifli nedense.

Not: yazılanlar mühim, yazılmaya çalışan ve yazdırılanlar değil.
Kimseyle uğraşmayan, kaliteli entariler giren, kızlarda erkeklerde gözü olmayan canım yazardır.
ezik sensin nick altı bir sayfa olan tüm yazarlar seni...**
Kendi halinde bir yazardır. Sözlükte ego kasanlara gülüp geçer.
trollük yapmayıp ayak fotoğrafı paylaşmadığım için benimdir.
ona buna sataşmayan, dikkat çekmek için başlık sıçmayan, o karıyı hoplattım buna makkattan daldım, geçen gün yine sevişiyorum tarzı kolpalamayan, bir kişinin görüşüne sırf göze batmak için karşı çıkmayan, ortalıkta para bok anuna goyim diye dolaşmayan, sözlükte karı kız kovalamayan, sözlüğü sadece bilgi alış-verişi amacı doğrultusunda kullanan, size göre ezik, bize göre gerçek yazarlardır. saygılar sevgili ezik yazarlar. hep ezik kalın.
en çok sevdiğim yazarlardır.

cehaletin prim yaptığı biyerde polemiklere, terbiyesizliğe...bulaşmadıkları için hepsi çok değerli.
Bu benim. Tam tamına 5 adet entry var.
Sayfalarca nick6sı olan bir yazarla tartışıyoruz bir gün. Bana şu cümleyi kurdu 'bak hale bak bakam nick altıma, sen kimsin lan?'
Evet güzel kardeşim nick6na baktım 10 entryden 5inde üstü kapalı anana sövmüşler. Seni tebrik ediyor. Başarılarının devamını diliyorum.
Bilin bakalım kim bu gruba mensup?
Hiç şikayetçi de değilim. Nick altı fazla olana aylık mı bağlıyormuş moderatörler?
30 sayfa küfür ve hakaret yazacaklarına 3-5 tane güzel birşey yazılmış olmasını kabullenen yazarlardır.

(bkz: impreza)
daha kötüsü de vardır nickaltı olmayan yazar.
I am here.
"ben sana celebrity olamazsın demedim, adam olamazsın dedim."

(bkz: afyonlu dan celebrity olma dersleri)
(bkz: nick altı manyağı afyonlu)
dadmin edin la şunu.