bugün

yazarlıgı kavramis olmaktir nicin yazdigini bilmek. düsünebilmektir sözlük kurallari etrafinda en güzel nasil anlatabilirim fikirlerimi diye anlamak ve uygulamaktir yasantisina sözlügü. okumaktır diger yazarlari anlamaya calismaktır onlari. cabalamaktır fayda nasil saglayabilirim diye sözluge ugrasmamaktir popüler olmakla en'lere girmek olmamalıdır amacı yatarken sadece düsünmektir düsünmektir bugün ne yaptigini neler yazdigini. bos ve cok konusmak yerine bir tek anlamli konusmaya calismaktir. nicin yazdıgını bilmek yazarlıgı bilmekten gecer. kısacasi kendini bilmektir
-niçin yazıyorsun blonde mermaid ?

-güne her uyandığımda kuyruğum sanal dünyada bir iz bıraksın istiyorum. bir gün hiç yazamamak var. korkuyorum ya gidersem. ya hiçbir şey beni bağlayamazsa hayata. korkuyorum. belki biri okur cümlelerimi ve yardıma gelir diyorum. beklediğim o kişi belki. tek bir kişi o. okumaz biliyorum. çok yalnızım çok. izimi bulsun gelsin tutsun elimden istiyorum. gelmiyor. okusun istiyorum beni. her gün tek bir yazı ile iz bırakıyorum ben burdayım bak diye.

-anladım deniz kızı allah kurtarsın.

-sağ ol.

- peki sen niye yazıyorsun?

-ben yazmıyorum ben seri eksi veren ibneyim.

- vay ibneye neler anlattık. imdattt. swh.