bugün

poposuyla ünlü olmaktan vazgeçerek o güzel sesini az da olsa kullanmaya başlamış bağyan.
(bkz: taş)
show tv'de tam şuan evini göstermekte.
göt, am ve memeden oluşan bir varlık.
yakın demek,
nezıke: yakınında.
geçenlerde antakya'da rastladığım şarkıcıdır.
hakkında 2 entry girilince öldüğü düşünülen şarkıcı.
gerçek adı nezihedir. kökeni arapçadan gelir.Temiz, Lekesiz, iffetli; Masum; Dürüst;
Kibar, Güzel; Rahatlatan, Huzur Veren anlamına gelir.
not:kadının adının içine etmeyin. kendinizi bunlarla kandırmayın. hoş hiç dinlemediğim sanatçıdır.
--spoiler--
az mı çektirdi bana
zehir oldu bu dünya
--spoiler--
bu kadını ilk çıktığında komple götten oluştuğunu falan sanmıştım.kliplerinde hep götünü gösteriyorlardı.ilk çıktığından birkaç sene sonra yüzünü gördük.
ciddi ciddi kendini sanatçı sanmaya başlamış insan. bunu iyice içine sindirmiş, kendini de inandırmış.

kral tv'de bir programda denk geldim. neymiş efendim bir çocukla bir araya gelince beş dakikada şarkı yazıyorlarmış. hatta bir saat beraber takılsalar bir albüm çıkarmış.

bu sözleri hayattan beslenerek yazıyormuş, çok iyi bir gözlemciymiş...

nez; allah'ını seversen çık ve şaka yaptım de. zira kendimi toparlayamıyorum.
ergenlik çağımızın gülümseten detayı.

elbette şimdi gülümsetiyor... eskiden gülümsetmezdi ama yüzümüzün şeklini her zaman değiştirmeyi başarmıştır.
sanatçıdan çok bir nevi sanat eseri denilebilir.
yok böyle dans'ta çok iyi dans ettiği halde sürekli yeni başlayan muamelesi gördüğü ve 6'dan yüksek puan alamadığı için sonunda ağlamış olan sempatik tavşan.(ne tavşanı mı, ehue)
ayrıca partneri başarılı olabilir ama nez için fazla ufak tefek. daha yapılı bir partner çok daha iyi görünürdü.
ergenlik zamanlarımızın her şeyi, kral tv'de beklerdik kendilerini keşke hep çıksa derdik. sanırım artık tahtında hadise yer almakta.
güzel bir yüzü var sevimli de fakat özellikle bacaklar on numara stoper bacağı. ayrıca hayatta gördüğüm en şanssız insan ama hırs küpü değil bu da onu varolduğu sektörde başarısız ama insan olarak sevilen biri yapar. Kısaca tatlı bir şey bu kız...
roberto carlos gibi bir baldıra sahip olan şarkıcı.
yıllar sonra başlığı canlanınca caps verdi sandığım.
memeleri olan şarkıcı. *
poponun bu ülkede ne kadar değerli olduğunu ve sizi nerelere getirebileceğinin ispatidir.
şu an showda dans eden bayandır.Saç tipi de çok hoş olmuş hani.
bir dönemin afrodizyak etkisidir.
sol framede görünce alo nez isminde sohbet hattı olduğunu hatırladığım kadın.

yıl 2001 ben o zaman 4. sınıftayım. hülya avşarın çocuklarla ilgili bir alo hattı var nez de aganigi naganigi tadında. ama reklamlar gırla sürüyor. nasıl merak ediyorum allahım nasıl. bi gün evde kimsenin olmadığı bir saat dilimini fırsat bilerek önce alo nezi aradım. konuşuyor ben de cevap veriyorum falan. meğer banttanmış tabi çocuk olunca zor oluyor idrak etmek. üzüldüm kandırıkçılar diye. dehşet bi suçluluk kapladı beni ama alışmıştım alo neze her fırsat bulduğumda arayıp dinliyordum ne dediğini de hatırlamıyorum şu an. neyse çok pişman oldum tövbe ettim * gittim daha masum bir alo hattına sahip hülya avşarı aradım. hiç de sevmezdim o karıyı çocukluğumdan beri. biraz da onda takıldım. tabi faturalar babama girmiş olsa gerek. ne bilsinler yavruları bataklıkta boğuluyor. *
göğüsleri ve kalçası taş gibi olan, 15 cm daha uzun olsa değme mankenlere taş çıkartacak bir alıma sahip hatun kişi..
sırf meme ve poposundan bahsedilmiş ama inanmayacaksınız kukusu da var bu kişinin.