bugün

3-4 yıl önce bir süre yayınlanmış ve bitmiş çok çok güzel bir tv programıydı, level dergisi çalışanları ve bir kaç serbest yazar programda görev almıştı. çok çok güzel zevkli bir programı, yakalşık 3 saat sürmesine rağmen yetmezdi daha sürsün isterdik* geçti, bitti, gitti.
yazmamışım; bilgisayar, konsol ve ngage oyunları içerikli bir programdı
genelde crpg oyunlarında bir sonraki levela kaç experience kaldığını göstermek için orada duran yazı.
sayemde bitmiş programdır. şöyle ki, sene yamulmuyorsam 2004, ocak veya şubat ayı. telefonla canlı yayına seyirci de bağlıyorlardı. daha önceden yayına çıkmış, yaptıkları yarışma sonucunda 1 senelik level dergisi aboneliği kazanmıştım. ikinci kez bağlanmak istedim. bağlandım, birkaç soru sordum, sağolsunlar cevapladılar. sohbetin sonunda şöyle bir cümle kurdum: inşallah programınız daha uzun süre devam eder. efendim, sanki ben bunu dememişim gibi, o program son program oldu ve yayından kaldırıldı. bu, bir program hakkında dilediğim son dilek olmuştur.
ankara'da armada'nın karşısında yükselmekte olan devasa yapıdır. reklam müziği beni benden alandır.
(bkz: sonraki bölüm)
(bkz: welcometothenextlevel)
Ankaradaki muazzam next level binasının sahibi ile ilgili dedikodular aldı başını gidiyor ...

(bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış)
Gezdim gördüm boşa vakit kaybı tam oturmamış ve cok sakin biyer. Otoparkina herkes sövüyor zaten.
akp'li bir mkyk üyesinin kocasına ait olan bir yermiş,bu şahıs daha önce ankara belediyesinden aldığı bi gıda ihalesinden dolayı sayıştayın denetimini geçirmiş,dikilen o yerin emsalinin düşük gösterilerek devleti zarara uğratacak bir biçimde bu insana peşkeş çekildiği ve bu ucubenin lansmanını tayyyip erdoğanın yaptığını söyledi az önce chp millet vekili aykut erdoğdu.
içine girmek nasip olamamış ankara'mızın yeni üst düzey alışmerkezidir.

not: bu yaştan sonra anarşik olacam. *
gereksiz derecede ciks yer.
firavun sarayı gibi.
Podyum katında 2 tane gece klübü barındıran ilginç tasarımlı lüks , ankara söğütözünde bulunan bir avm. Geleceğin ak merkezi.
dj premier tarafından yapılan nyte time remiksi ile showbiz & a.g.yi üne kavuşturan parçadır. rap dinleyen dinlemeyen herkesi * etkisi altına alabilecek bir etkisi vardır söz konusu remiksin.

(bkz: brothers can t believe how the skills have gotten)
Ankarada zengin abiler ablaların takıldığı bir avm. Yol tarafından ne zaman geçsem kapıda mutlaka bir ferrari duruyor olduğunu görürdüm. iki kere sinemaya girdim bir kere de içinde dolaştım ama mağazalara giremedik tabi. Askerlik dönemine denk geldi..
bir üst aşamaya, kademeye, bölüme geçmek anlamındadır.
zıttı ise prev level
Bir zamanlar level adlı oyun dergisinin konu başlıklarından biri.
Bir sonraki seviye anlamına gelen, ingilizce bir ifadedir.

Aynı zamanda da sözlüğe yeni gelmiş bir yazarın nickidir. Sevdim kendisini. inşallah liberaldir.
Şemsiyeleri kaliteliydi ha. Sarı bi şemsiyelerini dızladıydım yağmurlu bi jehan konserinde anılarını sikeyim ah.