bugün

Dexter morgan ın turk versiyonu gibi herif.

Hem psikopat bi tarafı var hem de sempatik.ne bileyim bana öyle geldi..
kendisini hiç sevmem ama oyunculuğu iyi işte adamın. ama behzat'ı görürse zig zag yaparak kaçsın.*
ayşe özyılmazel'in zat-ı şahsına çılgınlar attığı yetenek abidesi..
Milletin gözünemi oynuyo, Hiçkimseyi umursamıyomu? anlamadığım oyuncu.
dumanın ah şarkısını ne güzel söylemiştir, orjinalinden daha çok işlemiştir içimize. ne güzel adamdır.
aliye gibi s.kimsonik bir dizide şöhretinin doruğuna çıksa bile, behzat ç'de oynayarak bünyeleri sevindirmiş, yetenekli oyuncu. 30 yıl sonra 2000'li yıllardan geriye kalacak ve ''usta oyuncu'' diye nitelendirilecek birkaç oyuncudan biri.
(bkz: keş)
(bkz: ayyaş)
ercüment i saymazsak fazlasıyla karizmatik adam. tuhaf, gizemli bir yani var.
bodrum'a taşınmış diyorlar.
ayak fetişisti imiş.
arkadaşlar her şeyi bırakın ayağa bakın, herkes pediküre.
http://starlounge.tr.msn..../index.cfm?objectd=112682
aslına bakarsak abartılacak kadar yakışıklı olmayan, ama hastası olunacak kadar karizmatik olan şahıs.
uzaktan çekici ama yaklaştıkça itici gelen bir karakter oyuncusu.
ne idüğü belirsiz kişilik ama çok iyi bi karakter oyuncusu. * *
hiç yakınında bulunmadım, ama nedense pis koktuğunu düşünüyorum.
Git gide nedense antipatik olan bir adamdır.
barda filminden sonra buz gibi soğuduğum kişidir.behzat ç. de ise rolünü beğendim.ama adama psikopat rolü yakışıyor.kendisini herhangi bir filmde düzgün aile babası olarak düşünemiyorum.
kaybedenler kulübü, filmin de ki performansıyla alkışlanması gereken güzel insan.
her nedense pislik rollerde hunharca sevisen rolleri kapan abimiz.
Kaybedenler Kulübü'nde başarılı bir performans sergilemiştir.Gayet tok ve etkileyici bir sesi vardır.
serserinin teki. yaşayan leş.
nejat işler deyinde aklıma bülent arınç geliyor her ne hikmetse.

sanırım şu sebepten.

hani balkabağının pardon pardon sayın arınç'ın bir söylemi vardı; hayat içki ve seksten ibaret değildir diye...

haaah işte, nejat işler bu demeci duyunca neresiyle güldü acaba buna, bunu merak ediyorum sanırım.
Medya sevmeyen, çekilmeyi istemeyen aykırı tip rolü bugüne kadar oynadığı en iyi rol olan insan.

Medya ürünü. Varlığını ve bilinilirligini tamamen yaşadığı özel hayata borçlu. Serseri, uçuk, marjinal..mış gibi yapan insan. Şey.

Gercek bir medya sevmez ve farklı kişilik ve aktör için;

(bkz: Timuçin esen)
kaybedenler kulübünde sayabildiğim kadarıyla 12 hatun götürmüştür.öyle kaybedeceksek forza kaybedenler kulübü forza kent fm.

edit: götürdüğü hatunların bazıları yazar dikkat!
kafasına göre takılan, müthiş bir oyunculuk yeteneği olan sanatçımız.
bu adam yakışıklı desen değil, ama garip bir şey var; hani şu şeytan tüyü dediklerinden gibi...