bugün

görsel

Karizmatik, seksi ve başarılı oyuncu.

Ateş ediyor mübarek..
Himym izledikten sonra i*ne olduğunu öğrendiğimde şok geçirmiştim oysa çapkın adam rolünü müthiş oynamıştı.
himymde bol bol tokat yemiş oyuncu.
matrix 4'te oynaması kesinleşen oyuncu. filmi izlerken istem dışı gülerim lan ben buna. allahın barny'si, kont olaf'ı.
görsel
görsel
Bu adam nasıl ipne olabilir ya ulan bu adam barney stinson karakteri için yaratılmış biri gibiydi dizide.
hem iyi oyuncu, hem güzel seslidir, çok yetenekli herif, hem oyunculuk hem iyi ses barındıran kişilere ekstra saygım vardır her zaman.

oscar'da da çok sağlam bir özgüveni olduğunu sahnedeki rahatlığı ile göstermiştir.
eline verilen senaryodaki karakteri muhteşem canlandırır. lakin şu görüldü ki canlı şov yapmak başka bir iş. oscar'ın hakkı conan'ın sunmasıdır.
geçenlerde oscar ödüllerinde soyunmuştur ayrıca how i met your mother'da barney karakterini canlandırmışlığı vardır.

edit:eşcinselmiş buu .
ibnedir mibnedir ama sağlam bir şovmendir...
Himym daki barney. Bana diziyi sevdirendir. Elinden her iş gelen becerikli zeki bir sunucudur. Kendisi her işe yakışır. Eşcinsel evlilik yapmıs, tasiyici anne sayesinde muhtesem ikiz bebeklere sahip olmuştur. ayrıca bir roportajında okuduğuma göre en büyük eğlencesi akrobatk showlar yapmakmış.Tam sevilesi öpülesidir.
Eşcinsel olduğunu duyan herkesin ilk olarak şoka girdiği yetenekli oyuncudur.
how i met your mother adlı dizide barney karakterini canlandırmasıyla tanınmış yetenekli amerikalı aktör en son oscar ödüllerinde soyunmuştur ayrıca.

edit:eşcinselmiş bu büyük bir hayal kırıklığı sayın seyirciler.
yaptığı iğrenç espriler sonunda güldürmek için soyundu.

beyaz kamyoncu donuyla 3 ayrı yere gönderme yaptı sanırım.

breaking bad, birdman ve whiplash....
birdman whiplash uyarlaması çok komikti.
oscar'da alp kırşan'a dönüştü resmen adam. yıkıldım.
Oscarda soyunmuştur.!
https://fbcdn-sphotos-h-a...a57970863a7995cee7b0fc859
2015 oscar ödül töreni sunucusu.
ah be barney.
Bebeğim olan adam.

En başarılı dizi oyuncularından biri.
Himym'de çapkın erkek rolünü o kadar iyi oynamıştı ki gay olduğunu öğrendiğimde üç gün kendime gelememiştim.
Anna Kendrick e yürüyen ibne ve evli abimiz.
Kız tavlama sanatı kitapları dahi olan gelmiş geçmiş en çapkın kişi Barney rolüyle senelerce izlediğimiz, ancak kendi hiç kız tavlamamış olan eşcinsel oyuncudur.
tony awards sunumlarına taptıgım oyuncu.
american horror story freak show dizisine dahil olan oyuncu.
41 yaşında olan, how i met your mother dizisinde canlandırdığı barney stinson rolü ile tanınan başarılı oyuncudur.
87. oscar ödül törenini sunacak olan başarılı oyuncu.