bugün

kolgüçlü'dür tam çevirisi. güçlükolun devrik halidir.
Soyadı güçlükol anlamına gelir.
Adamın ismini ta ilkokulda ezberledik. Oysa adam bilim adamı değil sadece uzay gemisi şoförü.
ay'a iniş yapmışmışmış. iniş yaptığı yetmiyormuş gibi bir de geri gelmiş. sgt mq sahtekarı. sana ancak sorgulama kültürü olmayan biatçı davarlar inanır.
kendisi aslan burcu.
Severim.
ay'a ilk ayak basan insan. 5 yıl önce bugün vefat etmiştir.

öldüğü hastane, yanlış tedaviyle suçlayan ailesine 6 milyon dolar ödemiş.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
Ay taşlarını dünyaya taşımak için kullandığı çanta açık artırmada 1.8 milyon dolara (6.3 milyon TL) alıcı bulmuş.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...tm_campaign=dunya_xmlfeed

eşyaları 7,4 milyon dolara satıldı.
https://www.ntv.com.tr/du...di,YcquZEPbMEmVoK-m_Tby7A
gizli belgelerde uzay gitmemiştir,
nasanın bodrumunda uzaya gittikten sonra aözleşme imzalamıştır.
bana fransadaki arkadaşım gösterdi.
1969 yılında pizza yaparken;

görsel
inancının doğru inanç olduğu konusunda biraz daha desteğe ihtiyaç duyan müslümanların ayda yürürken ezan sesi duyduğunu iddia ettiği astronot.

ne de olsa dünyaca tanınan bir ismin mucizevi bir hadise sonrası müslüman olması inançlarını daha kamçılayacak ve şüphe duygularını daha çok örtecektir.

aya gidip gitmediği halen tartışılır, bence gitmiştir. abd hükümeti bu kadar sansasyonal bir riski göze alamazdı.
Aya ayak basan ilk dünyalı bir insan. Helal olsun.
Neil Armstrong'un yeryüzündeki son kahvaltısı. Az sonra aya gidecek, 1969 .

görsel
Neil armstrong, Apollo 11 ekibiyle bir gezi sırasında balık tutuyor.

izlanda

görsel
Bizim sığır beyinli ergenlerin inandıklarının aksine gerçekten aya ayak basan ilk insan olarak tarihe geçmiş kişidir. Ve ay yüzeyine indiğinde de ezan sesi de duymamıştır.
armstrong bana hep green day'in vokalini hatırlatır. yobazim tm.
Astronot seçimlerinde proje sorumlusunu barlarda pavyonlarda gezdirip gezdirmediğini çok merak ettim adamdır.
Şahsen ben, Binlerce yıldır insanlığın kimi zaman kabusu kimi zaman yardımcısı kimi zaman tanrısı olan ay'a ilk adımı atmak için 75 takla atıp 10. Kattan paraşütsüz aşşa atlardım.
yobazların "aya çıktığında ezan sesi duymadığını ve de müslüman olmadığını" söylediği için eksilediği astronottur.

yobazlar, iyice kafayı yediniz yeminle... lan eksiliyorsan bari neden eksilediğini söyle de tahmin yapmak zorunda kalmayalım.
Tırt astronuttur.
aya çıktığında ezan sesi filan duymadığını ve ayrıca müslüman olmadığını anlatmak için ne kadar çırpınsa da yobazları bir türlü ikna edemeyen astronottur.
Öldüğünde; yaşıyor muydu lan o? Demiştik, allah affetsin.

Yaşadığı öldüğü gün farkedilenlerden eylemesin.
Apollo 11 misyonu kapsamında 20 Temmuz'da Ay'a giden ve bir gün sonra ilk ayak basan insan olarak anılan abimiz. “Benim için küçük, insanlık için büyük bir adım” sözü ile tarihe geçmiştir. 25 Ağustos 2012 tarihinde, 82 yaşında hayata veda etmiştir.
aya ilk ayak basan rahmetli efsane. ayrıca ezan sesini duyup müslüman olmamıştır, çünkü uzayda sesin yayılabileceği bir ortam yok. huzur içinde yatsın büyük insan.
yüce amerikan bayrağını ay semalarına dikmiştir.

görsel
Devlet sırlarını iyi saklamış insan. Sen aya gitme. Yıllarca aya gittiğin yalanı söyle.