bugün

Yatakta entry girmenin tarifsiz hazzından mütevellittir.
neden uyuyayım.
-ne zaman seni dusunsem tum uykularim kosar adim kaciyor, yakalayamiyorum...
V.Çocuk...
Cunku fok baliklari cok yalniz.
köylü ve fakir bir kız iletisi. kökünüze kibrit suyu ulan allahsızlar.
https://lh4.googleusercon...nmlsjpERVKTw=w355-h415-nc
Çünkü...
Uykumu almam için 11/12 saat gerekiyor. Yani tam anlamıyla uykumu almam için. 16.00/17.00 civarı uyanıyorum. Akşam 9da uyuyacak halim yok.
uykum karanlıkta kayboldu bense aydınlıkta onu bekliyorum.
Sen sorasın diye atar yapacak yer arar durumdayım ondan. insan bazen bir şeylerin içinden çıkamayınca odasına bile sığamaz oluyor ki uykuya sığmak ne mümkün. En sonunda attım kendimi balkona keyfini çıkarıyorum ruh halimin. Bir şeylerin sonunun gelmesi için bizden bir şeylerin gitmesi gerekiyor işte.
simdii sabah 7.30 gibi bir yere gecmem lazım simdi telefonu bıraksam ben 6.30 a kadar uyuyamam anca dalarım sonra da uyanamam. net.
Saat 3.5 da başlayan telefon trafiği nedeniyle...
Ne kadar az uyursan o kadar çok yaşarsın sözünü ilke dindiğimden.. Şaka şaka uykuyu çok seviyom aslında.
derine daldığım için, bok var çünkü.
Uykum gelsin diye saçma salak ne bulduysam izliyorken saatin 5 olduğunu fark etmem üzere dışarı baktım. Alacakaranlıkti. Onda kaldığım her gün tam bu saatlerde uyumuş olurdu ve o uyurken onu izlemesi çok huzur vericiydi. O huzuru bir daha asla bulamayacagimin farkına varmak gelen uykumu da kaçırdı haliyle. Eskişehirde tutunabilecegim tek şeydi, o da gitti. Sonuç olarak hala sürünüyorum. ister istemez düşünüyorsun tabii, acaba hiç aklına falan geliyor muyum diye. Beni düşünüyor mu ya da özlüyor mu değil. Hic aklına geliyor muyum acaba. Sadece bunu merak ediyorum. Konumuz bu değildi ama, yok aslında konumuz buydu. Bu ve bunun gibi zilyarlarca düşünce yüzünden uyuyamiyorum. Eski uykularim bile kalmadi yani. Yazık...
Çünkü sözlük var.
Bir sorudur. Otobüste uyuyamıyorum olarak cevaplanabilir.
Gözyaşının dibine vurma vakti. Uyumakta neyin nesi azizim.
(bkz: vur kadehi ustam)
Çünkü, deli sikti.
çünkü kafamda deli sorular.
üstteki bayan yazar. birlikte nick bulabiliriz..
Yatinca başım dönüyor. Amk sabah 6da kalkacam bide lan.
Çünkü beni sinirden kudurtan birine aşığım ve uyuduğu vakitler uyumuyorum. Belki bir rüyada karşılaşma ihtimali. Belli mi olur?
Çünkü ben akşam yatmak bilmiyorum sabah kalkmak bilmiyorum. Böyle bilinçaltım.
istanbul çok sıcak. :((