bugün

Ben de isterdim ama benim istediğim kadın, sevgiliden çok süper kahraman donanımına sahip. Öyle marvel karakteri gibi değil. Daha çok behzat che dizisinde savcı esra vardı onun gibi. Ütopik bir kadın.
görsel
Zorunda mıyım?
Kadından daha fazla cilvesi olan erkek tipinden nefret ediyorum. Ama devir o erkeklerin devri.
çünkü uzun süredir yalnızım ve kimseyi çekemeyeceğimi anlayalı baya oluyor. sahte bir sevgiden yalnızlık daha iyidir.
Her kadının sevgilisi olduğu için,hiç mi boşta kadın olmaz arkadaş koca izmir’de.
Benim beğendiğim beni beğenmez,beni beğeneni ben beğenmem.
Galiba ben zurnayım.
e bizim sütten ağzımız yandı, artık yoğurdu üfleyerek yiyoruz. benim bu soruya vereceğim yanıt bu meyanda.

ama seks yapıyoruz o başka konu. ama "sevgili" diyince, partner kız arkadaş falan demek oluyo o. o tabii bambaşka bişey. kadınla beraber yaşıyosun, arkadaşlarını tanıyosun, bazısını seviyosun bazısı hoşuna gitmiyo, aynı şey karşı taraf içinde geçerli oluyo, senin arkadaşlarının da olayı söz konusu oluyo.

seks olayı belirli bi organ hakkında kitap okumak gibi bişey, ama sevgili "organ nakli" gibi bişey.

o organı senin bünye kabul eder mi etmez mi, orası karmaşık.

ciddi ilişki, zor konu, tek gecelik olaylar, ya da kısa konular şu anda benim daha çok ilgimi çekiyo.

sevgili demek, o büyük bişey...bağlanmak demek, birlikte yaşamak demek, icabında hamile kalır, "çocuk büyütmek" demek...onları istiyosan sevgili edinirsin, istemiyosan, vurkaç konularına girersin. ama vurkaç olayına girerken de kadına açıkça söyliyceksin, aynen diyceksin ki, ben seni zikmek istiyorum, öyle büyük planlar yapmak istemiyorum. orada da dürüst olcaksın...umut tacirliği yapmıycaksın yani.

sevgili olayına sıcak bakmıyorum, belki ilerde görüşüm değişir.
orospulara kendimizi zorla sevdiremeyiz.
ben sizlerin ne bok olduğunuzu biliyorum.
görsel
çok çirkinim.

alkol tüketiyorum.

ben ikna oldum.
Kötüyüm, karanlığım, biraz çirkinim.
Daha ne olsun?
var zannedenlerin çok olması ve onlara göre çok iyi oluşum. gerçi maddi durumumun iyi olmadığını anlıyor da olabilirler.
Benim beğendiğim beni beğenmez, beni beğeneni ben beğenmem. Diyip sözleri için ismail Yk'ya bir teşekkürü borç bilirim.
Güvenmiyor amk. 7,5 sene benle sümüklü diye dalga geçen karşı kız niye bir anda değişip bana ilgi duymaya başlıyor abi.
Biseksüelim erkekler cesaret edemiyor, soğuk biriyim ve saçma muhabbetlere gelemiyorum.
Sevdiğim kadın inanmıyor henüz bana inanınca o da beni sevecekmiş çok söz verdi.
Kızlar kahpe öyle olmayanları da kahpe erkekler kapmış.
Dış ve iç güzelliği bir arada bulamadığım için.
şöyle ki sevgilim yok. çünkü benim ilgilendiğim kadınlar genelde karman çorman sinyal yollayıp flört döneminde trip atmaya başlıyorlar ve ben trip atılmaya gelemiyorum ayrıca anlamıyorum da o nedenle açılmıyorum kendilerine. net olmak lazım bence bu ilişkiye başlama sürecinde.
Çünkü seni bekliyorum...
Hedefim en kusursuzu olduğu için O’na ulaşamıyorum.
genelde sevmediğimiz insanlara çıkmıyoruz o yüzden.
yanlış kişiyi sevmişimdir ya da olmazların peşine düşmüşümdür.
Sevdigim var, ve o beni sevmiyorda ondan .