bugün

Sevilmek kolay bir olay değil de ondan. ilişki daha kolay ama sizi siz oldugunuz için samimi duygularla sevecek biri ile karşılaşma ihtimali yüksek değil.
çünkü işim yok. Önce iş sonra eş.
Geçmişini unutamamak. Kötü bir şey silip atamamak.
Çünkü çirkinim.
kız olsam kendimle sevgili olmazdım ulen. ben kimim ki zaten.
bir başka insanın egosuyla, kaprisleriyle uğraşacak vaktim yok. yalnızlık en güzel yaşam biçimi.
çünkü sistemle uzlaşmak gerekiyor. sistemle uzlaşmadan sevgilinizin olması zor. 14 şubata karşı ol yılbaşına karşı ol pırlantata karşı ol derken kız da amaan sen git az ileride oyna diyor.
çünkü yakışıklı değilim. cidden hangi kız napsın beni. umudumu kestim.
illa ki, birine sahip olacaksınız değil mi? illa ki dokunacaksınız dilediğiniz gibi birine? aşk falan diyeceksiniz. facebook'ta twitter'da paylaşacaksınız değil mi? asıl soru, neden sevgiliniz var, insancıklar ?
sevgilisizde hayat devam eder ama cogu insan sevgilisi olmadan yasayamiyor. haftada, ayda bir sevgili degistiriyor. ama sevgilik hayati günah. islam sevgili hayatini yasakladiysa muhakkak ki yaradan'in bir bildigi vardir. hic şüphesiz. sevgilisiz yasamayi deneyin bence.
kafa dengim biri çıkmıyor karşıma. benimle aynı dili konuşan, kolayca anlaşabileceğim birisi yok hayatımda.
Petrol varda bizmi içtik.
çünkü yürümüyor diye cevap verilen soru.
Çünkü erkekler gerizekalı.
Geçmişte çok kızın ahını aldım sanırım. Bir zamanlar benim için intihar edenler vardı.
yeni bir ilişki geçti üzerimden onun için.
çünkü istemiyorum.
en iyisi valla kafan çok rahat karışan yok eden yok.
kafa dengim biri çıkmıyor karşıma. benimle aynı dili konuşan, kolayca anlaşabileceğim birisi yok hayatımda.
Olması mı gerekiyor? bir ömür boyunca yaşamayacakları yada sevmeyecekleri kişilere aşkım, hayatım ,herşeyim diye hitap edip, 2-3 hafta mesajlaşıp, belki sonrasında birbirleni mutlu edecek faaliyetlerde bulunmak normal birşeyse varsın normal olmayın sıradışı olun, kesin olmayana, cidden sevemeyeceğiniz kişiye meyletmeyin, tek tabanca takılmak bundan iyidir.
Sizce sizin neden sevgiliniz yok. (bkz: sokak röportajı)
Sanırım fazla çirkinim olabilir yani.
toplum buna hazır değil.
Ben istemediğim için tabi.
Çünkü kimse beni sevmiyor, senin niye sevgilin var ?
çünkü yok.