bugün

muzaffer'in yeğeni ramazan karakteriyle hanımın çiftliği'nde çok iyi bir performans gösteren oyuncu.
hanımın çiftliği dizisinin en başarılı oyuncusu.kendisi adanalıdır.televizyonda o kadar adanalı karakter izledim.***adana şivesini bu kadar iyi yapabilen bir oyuncu daha görmedim.ayrıca bu mükemmel oyunculuğuyla mehmet aslantuğun o kuralcı ve sıkıcı oyunculuğunu daha izlenir hale getirmiştir.
Ramazan karakteriyle rolünün sonuna kadar hakkını veren çok çok başarılı oyuncu.işini iyi yapan insana saygı duyarım.Bu adam da böyle.Modada istanbul Yeni Sahnede tiyatrolarını açmışlardır.Uçurtmanın Kuyruğu adlı oyun sergilenmektedir.
adana sanattan ne anlar diye yorum yapan cahillere bir diğer örnek; adanalı genç tiyatro ve dizi oyuncularımızdan olup çukurova üniversitesi konservatuar oyunculuk bölümünden mezun olduktan sonra seyhan belediye tiyatrosu ve diğer özel tiyatrolarda sahne aldıktan sonra istanbul'da şansını denemek istemiş ve uzun çabalar sonunda başarılı da olmuştur. inanıyorum yeni projelerde sıklıkla karşımıza çıkacaktır.
hanımın çiftliğinden önce bir kaç dizidede görülmüş kişi. ama asıl başarısını hanımın çiftliğinde yakalamıştır.
boş zamanlarında adanada tiyatro kafede vakit geçiren,sıcakkanlı oyuncu.
olağanüstü oyunculuğuyla hanımın çiftliği'ne damga vuran ve büyük gelecek vaat eden oyuncu. kenan imirzalıoğlu'nun iyi bir oyuncu olacağı konusunda yanılmamıştım, necip memili de beni haklı çıkaracak belli.
güldürü ağırlıklı ya da hüzün dolu sahnelerin fazlasıyla hakkını veren müthiş bir oyunculuk yeteneğine sahip, "bu fark" onu birçok oyuncudan ayırmakta.
hanımın çiftliği dizisinin en kral oyuncularındandır.
hanımın çitliğinden önce yaprak dökümünde şevketin ortağı olarak oynuyordu.
en oyuncu oyuncu, dün kingo discoda da gördük ki oyuncu olduğu kadar zeki.
kukuriku da ezik imdat karakterini oynayan kişi.
bir kaç sene evvel kafede yan masamda arkadaşlarıyla batak atan abidir.
Azer azer bu adam azer rolüyle gönlümü çaldı. Benim gördüğüm en iyi yetenek bu adamdır. Daha tam keşfedilmemiş Ise de günün birinde zirveye cikcaktir. Azerin sen mütevazı ol havalanma sakın.
ekranlarda gördüğüm en yetenekli oyunculardan biri.
(bkz: 1980) doğumludur.
(bkz: deli dumrul) filminde farkını göstermiş oyuncu.
çok başarılı bir aktör.

kara komik de izlemek için can atıyorum.

selam olsun necip.
Bağlı bulunduğu ajans şirketinin sosyal medyada hakkında algı kastığı vasat oyunculardan biri daha. işe yarıyor çünkü insanların pek çoğu şakşakçıdır. Bu vasıfsız insanları parlata parlata pek çok iyi oyuncunun önüne aldınız.
erşan kuneri denen garabet dizinin bence en iyi oyuncusu. faqbadi bölümünde hem iranlı yönetmen amin feryadi hem de kenar mahalle bitirimi rollerini büyük bir başarıyla oynuyor, türk sinemasının son dönemlerdeki büyük kazançlarından.