bugün

Yaşım 39 en fazla 28 gösteriyorum.e gençler 30 lu yaşlarda evleniyorlarsa ...
Yupiiii daha iki yılım var
Allah bilir.
mümkünse hiçbir zaman.

Kimseyi alıp başıma bela edemem. Açıkçası şu sıralar sevgililik bile düşünmüyorum. Kafam rahat olsun, gerisi çözülür.

Bekar ölmek istiyorum. (bkz: swh)
10 sene sonra.
Nasipse bu yıl sonu.
Akraba ziyareti ecel sorusu.
4 sene içinde.
Sekiz sene sonra.
gerçekten kişiliği olan güvenilir adama denk geldiğimde...
iki yıla kadar evlenirim demek suretiyle mütemadiyen ertelenir.
üniversitede buldunuz buldunuz yoksa bulamazsınız ve bu soruları çok duyarsınız taki en sonunda sizi evlendirdikleri ana kadar.
Evlenmenin ardından “ne zaman çocuk yapacaksın?” Sorusuyla devam eder. Bitmez bu baskı.
insanları boşamaya devam ettikçe evlenmeyeceğim diye cevaplandırdığım sorudur.
Allah'ın izni ile hiçbir zaman.
Biri var arkadaşlar biri. Ahhhh ahhhh. He dese bugün evlenirim.
Bu konuyla alakalı en ufak bir fikrim ve de ümidim olmadığı için şahsıma ait bir yatak odası takımı yaptırdım. Gardırobundan yatak başlıpına, komidininden makyaj masasına, yatağından abajuruna perdesinden halısına kadar, tek tek özenle seçtim ve aldım yeni gelin gibide kullanıyorum ama tek başıma. Bi bornozum eksik onunda siparisini verdim zaten, gelir bugün gün yarın oda
10 yıllık kalkınma planımda öyle bir eylem yok.
bir kere deneyip trajik bir bozguna uğradığım için hiçbir zaman.
iki sene sonra düşünüyoruz Allah kısmet ederse ...
Abuk sabuk adet denilen seyler istemesin, dugun denen sacmaligi istemesin.
Yarin o paralari ezerken beraber entry girelim.
Virüs varken evlenilmez. Yeni bahanemiz de hazır, oh.
Hiç evlenebilecegimi düşünemiyorum ben.
- ne zaman evleniyorsun?

- Geçersiz bir işlem yürüttü ve kapatılacak
Paramı var , gotumuze giyecek don yok sen evlenmekten bahsedion ak.
nasip kısmet işi bunlar ama benim için şu an zor ve hayal gibi. zaten tanıdıklarda diyor senin istediğin kızı zor bulursun diye.

iyi biri olmalı, içindeki çocuk ölmemiş olmalı, doğayı sevmeli, karakterli, biraz uçuk kaçık enerjik bana ayak uyduracak, resmiyet ve gereksiz ciddiyet sevmem devlet dairesi gibi böyle hayat arkadaşı olmalı beraber şaka felan yapacak gülüp eğlenecek. dış görünüş, fiziki özellikler felan öyle çok önemli şeyler değil.

düğün, gelinlik, tuzlu kahve, yeni gelin şeyleri dış çekim vb. toplum dayatması moda cart curt şeyler istemeyen biri olmalı. sıradan sıkıcı monoton olmamalı. mesela kız istemeye niye takımla gidiliyor çek üstüne eşofman takımını ( pijama demiyorum ) birde sadece anne baba kardeş felan git güzelce otur sohbet birşey iç usulen oda tanışma babında. kız istemek ne kendi reşit değil mi kendi kararını veremiyor mu yani.

mesela düğün de neden koku dağıtılıyor onun yerine kitap dağıt ya da hayatta yüzünü görmediğim akrabam olduğunu idda eden kişilere dandik gazlı meşrubat ve yağlı sağlıksız yaş pasta yedirip birde arkamdan dedikodumu ettireyim. düğünler zaten samimiyetsizlik abidesi aşırı makyajlı kadınlar, geri alma niyetli takılar, sonuçta hediye diye takılıyor. mesela şöyle olmalı senin durumun var ev hediye edersin öbürünün durumu yok 1 tl yi kutu koyarsın ona atar. sadece hava atacam diye yapılan şeyler. kulakları sağır edercesine müzik......