bugün

gece olup sessizliği bir yorgan gibi üstüme çekince hissettiğim duygunun tarifi yok.
Soguk bir kış günü eldivenini evde unutmuş küçük bir çocuk gibi hissediyorum kendimi.
Sanki avuclarımı ceplerimden çıkarsam, donacaklarmış gibi ...
içimde bir korku var belli belirsiz, Her adımda biraz daha uzaklaşıyorum geldiğim yerden.
Öyleki bir adım daha atsam geri dönemeyecekmişim gibi çıktıgım sokaga, evime, odama...
naturalfrequency...
Berbat hissediyorum. Duvara doğru döndüğümde bi örümcekle burun buruna geldim ve nasıl fırladım, kaşına kaşına onu öldürdüm, ölüsünü terlikten aldım... koca yurtta niye benim odam a....
Yorgun, kırgın, mutsuz.
Bir insanın hissedebileceği en kötü şeyi. Yatakta yatıyorum ve azıcık çişim var. ışınlanmanın icadını en çok bu anda istiyorum anasını satayım.
Kimsesiz. Rotamı kaybetmiş gibiyim. Yaşadığım hayat bana büyük geliyor, kayboluyorum. ilk kez dedim ki ölsem geçecek bu his. Kendimde o gücü bulamadım kalbimi biri avuçlarımda sıkıyor. Ağlayarak uyandım yine uykumdan. Uyurken geri dönse dedim nolacak geri dönse bu günler geçecek mi?
Suan ne yazdayim ne kışta kombini yapmaya çalışırken işin icinden cikamiyorum.
Mevsim gecisleri bize gecti efendim.
Her şey üzerime üzerime geliyor sanki.
Iyi sayilabilcek bir düzeyde ya sen nasıl hissediyorsun?
şairin dediği gibi; “yine yıllar geçecek ve geride benden bir iz kalmayacak. yorgun ruhumu karanlık ve soğuk kuşatacak..”

sanırım karanlık ve soğuk yılları beklemedi.

ruhum üşüyor!
Süslü edebi laflar yazacak hâlim yok zira sınava sabahlarken 2 saat masada uyuyakalmışım kısaca t*şş*k gibi hissediyorum.
Hasta gibi hissediyorum. Nisanin sonunda grip olmak nedir amk.
hissetmiyorum.
yaşamaya biraz ara vermiş gibi. dinleniyorum.
Ders çalışmam lazım fakat ders çalışmayı düşündükçe yemek yemeye başlıyorum.sonra şişmanlıyorum diye üzülüyorum. Üzülünce uyuyayım diyorum.uyuyunca da zaman geçiyor ders çalışacağım zamanı uyuyarak geçiriyorum diye üzülüyorum. Kısaca üzgünüm.
''yaşadığım falan yok sadece ölmezden geliyorum '' diyen Murathan Mungan gibi.
moralim sıffır sıffır sıffır*

işte tam hüzünlenicem gülesim geliyor durduk yere. Garip hissediyorum.
7 HAZiRANDA %40 ALMIŞ TAYYiP GiBi...
sabah 6 ya kadar kabin düzenlemesi switch configleri server configleri ve saat 9da yeni mesai başlangıcı. Nasıl hissedebilirimki. hissedemiyorum bile.
nöbet tutmanın nefretini duyduğum bir akşamdayım. bu duygu bende genellikle olmaz. keyifle kimse nöbet tutmaz. ama günün sabahından beri yas tuttuğum da görülmemiştir hiç. bu kötüye işaret mi acaba diye kaygılanıyorum içten içten.
Umutlu ama havasız..
üşütmüş insanda çıkan bok gibi.
sanane aq nasıl istersem öyle hissederim.
uzay da adım atmaya çalışan astronot gibi .
Uykusuz, işsiz, yalnız şaka lan şaka gayet sağlıklı hissediyorum.