bugün

ben yaklaşık 3-4 gündür pek iyi hissetmiyorum. zaten çabuk sinirleniyorum, çabuk daralıyorum ve de çabuk sıkılıyorum. umarım tez zamada geçer.
iyileşiyorum.
Çok kötü bir suç işlemiş gibi, korkak, kırgın ve kızgın.
Bugün kendimi yapayalnız, çaresiz, her an ağlamaya hazır, biri birşey söylese bırakıp kaçacak gibi, hiçbir yere hiç kimseye ait değilmişim gibi hissediyorum...

Annesinin artık istemediği için cami kapısına bıraktığı küçük bir çocuk gibi korkağımda üstelik. Şu anda üşümüyorum ama üşüme ihtimali bile ağlamama neden olabilir. Gönül Yarası filmindeki Dünya karakteri gibi sözlerinden anlamadığım bir türküyü dinlerken katıla katıla ağlamak istiyorum.
Pencereden bakınca gri bir renk görüyorum, aylardan soğuk, zaman adını koyamadığım bir noktada artık peşinden yetişmek gibi bir telaşımda yok. Hey ben burdayım benim farkıma varın diye bağırmak istiyorum.

Bugünün tek tesellisi baharı yeniden görebilme ihtimalim..

(bkz: Beni özetlemiş)
uyumam lazım ama üşeniyorum.
Bir şekilde hissetmekle duş arasında bağlantı kurulmuş entry.
Sümüklü ve halsiz hissediyorum.
Biraz suçlu, biraz üzgün. biraz kızıl, biraz mavi.
tavşan gibi, aktif, meraklı.
çok üşengeç ve acıkmış hissediyorum.
nasil hissettiğimi bende bilmiyorum.4 yil beraber oldugum sevgilimle ayrilali 5 ay oldu ama hala aklimdan çıkmıyor sebebi ise sadece isim gucum olmamasiydi o dönem,baska hic sebep yoktu asil onemli olan annesinin ask karin doyurmaz demesiydi.sonuc olarak bir kadinin bir erkekte arayacagi herseyi ona sunmustum sonuc maddiyata dayandi.insan uzuluyor gercekten bazen diyorum siktir et ya evlenip coluk cocuk olunca ayrilsaydi daha kotu, bazen de iste aman iste nasil hissettigimi bende bilmiyorum en basinda da dedigim gibi.
tavla da 5-4 kaybetmiş oyuncu, penaltı kaçırmış futbolcu, bi sürü bilinmeyeni olan denklem gibi.
aliminyum sülfat fosfat aşkına.

kafam mı karışık neyim?
Mutluluğumun zirvesindeyim.
Empire State binasının en üstünde dünyaya bakıyorum.
Bu kadar çirkinliğe batmış Dünya'ya en tepeden zevk alarak gülümsüyorum.
Hiyerarşinin en tepesinde değilim ama Dünya'ya Satürn'den bakıyorum Jüpiter'den hepinize göz kırpıyorum.
''Ey siz dünyalılar çok açsınız ve çok sefil diye haykırıyorum.''
görsel
Bele.
görsel
Bilmiyorum , hissediyorum ama çözemiyorum tam hissizlikte değil ama işte acı biber yedikten sonra nutella yemek gibi.
Hissedemiyorum.
görsel
iyiyim teşekkür ederim. Siz nasılsınız.?
Hislerimi bastırıp içe atmak ve saklamaktan neyi nasıl hissettiğimi unuttum.
Anlatamıyorum ki içimde bin tane birbirinden aynı his var.
Ne yazık bana..
pazarda tezgahtan düşerek caddede bir süre yuvarlandıktan sonra kum yüklü kamyonun altında kalan domates gibiyim vıcık vıcık igrenç , ölesi bir durumdayım.
her ilk baharda gitmek istiyorum yağmur un dinmediği hep kapalı havaların olduğu yerlere.
benim hiç bir zaman anlatamayacağım cümlesini kuramayacağım bir bağ var yağmur ile aramda.
benim hiç bir zaman anlatamayacağım cümlesini kuramayacağım beklentilerim var.
sanırım bunlardan birisinin yanıdan geçmiş hali konuştuğum birinin değilde, yanında sustuğumda beni anlayan birinin eksikliği.
Ay hiç bilmiyorum ya. Neyse ki neşeli insanlarız katlanıyoruz kendimize.
Boşluğa düşüyor gibiyim bir de şu boğazımda ki düğüm olmasa çok iyi olucak sanırım.