bugün

Kültürlü olmalı bir erkek. Benim yaptığım konuşmaları anlaybilmeli. Beni ara sıra LOL oynamaya götürmeli. Bir de nefes alsın
empati yapabilsin, utanmayı bilsin ve aile terbiyesi almış olsun. öylesini bulsam evlenirim bile.
gurur duyacağım biri, beni asla yarı yolda bırakmayacak biri, ihtiyacım olduğunda bana sırtını dönmeyecek biri...
Olmasın mesela.
Hayalimin kadını: güçlü kadın

Güçlü kadın başkadır beyler olgundur,bilgilidir,nerde napmasını bilir,çoçuk tavırları yokdur,yeri gelince erkek yeri gelince kızdır,10 düşünür 1 hareket eder,kendinizi geliştirmenizi saglar,salak kızlar gibi tripi nazı şaçmasapan degildir,konuşması bile farklıdır,özgüvenlidir,sizin adınızada düşünür, beyler alın dünya güzelleri sizin olsun bana 1 tane güçlü kadın yeter.
Ayni duygulari hissediyor olmamiz yeterli.
kültürlü ve saygılı olmalı, kadınını sahiplenmeli ve sevgisini saklamamalı.
Yanlış anlaşılan başlık. nasıl bir sevgili istediğinizi değil, bu soruya karşı tutumunuzu soruyor. Millet direkt siparişe başlamış.
biraz uzun bir yazı olabilir bilmiyorum ama başlayayım;

öncelikle ben bir ilişkiye başladığımda uzun süre devam etmesini hatta kısmetse evliliğe gitmesini isteyen bir insanım. tabi böyle olunca insanın kafalarının uyuşması lazım, 1. kriter bu, becerikli ve düzgün bir insan olması,saygılı bir insan olması, ileriyi düşüneceğim için iyi bir anne olabilmesi önemlidir. esmer birisi olarak tercihen beyaz tenli olmasını isterim, ama çok beyaz değil.
normal kiloda 1.70 civarı bir boyda olmasını isterim. geçmişinin temiz olmasını isterim. çünkü ben geçmişimin temiz olması için çabalıyorum. müzik zevkimizinde uyması önemli. rap dinlerim sezen aksu, yıldız tilbe müslüm gürses orhan gencebay ferdi tayfur gibi sanatçıları dinlerim ve severim o da severse güzel olur. tutumlu ve malını düzgün kullanan bir insan olmasıda önemli. sanırım bu kadar.
Nazım Hikmet'in dediği gibi bir sevgili;

" insan birisiyle yaşlanmalı, birisi yüzünden değil ".
Bir tutam saygı bir tutam huzur veren sevgili.
istemezdim.
Kızlar hepsi sizin olsun.
küçük boylu geniş oval kalçalı olsun yeterli. tip önemli değil götü oval irice olsun servetim onun olsun. evet..
Artık dürüst olsun bir de ruh hastası olmasın yeter diyorum. Paratoner gibi ruh hastalarını çekebilme özelliğim var.
Her canım istediğinde yatırıp sikebileceğim falan.
sevgiliyi tarife göre arayanların bir süre daha şişme bebekle oyalanmaya devam etmeleri önerilir.
olmamasını.

t: bir soru.
gerçekten iyi anlaşabileceğim biri olsa fena olmaz hani..

görsel
görsel
Tavla oynamayı bilen.

Tek kriterim bu amk, özeniyorum lan cafelerde tavla oynayan çiftlere.
Sigara alkol ve nargilesi olmasın da allah ne verdiyse razıyız napalım.
Aza kanaat edip beni ben olarak kabul ederek sevmesini isterim. Malıma mülküme bel bağlayıp katlanma stili bir aşka aşk demem ben.