bugün

vatansever diye vatanın bütünlüğünden yana diye uçurulması gereken yazarmış. ilginç. git de kendi bokunla oyna derler adama.
savunduğu şeyler vatanın bütünlüğü ve vatanseverlik olmayan yazar.
bildiğin nefret kursar, herkese, herşeye.
keşke bir seçeneğimiz olsa da bunun gibilerin hepsini bir uzay mekiğine doluşturup uzaya yollasak. yiyip dursunlar orada birbirlerini.
anlaşılan birilerine fena koymuş yazar.
akşam akşam güldürmüş yazar. birilerine fena koymuşmuş.
ben burada seninle tartışmaya giriyorsam, bil ki seni kale aldığımdam değil, cevap verememiş gibi görünmemek için. ha bir de eğlence boyutu var olayın tabi. *
sözlükte fazlaca bulunan yazar cinsidir. hem milliyetini yüceltir hem deniz gezmiş der, hem ya sev ya terket der hem grup yorum dinler liste böyle uzar gider...
saygısız bir yazardır.
nitekim, faşizm ülkelere hastır kavramı partisi, ismi vs eleman alman ideolojisiyle türk faşizmi yapmaktadır.
liseden mezun olunca daha bilgili şeyler yazması salık verilir.
amcanın kucuna gel, canını yerim senin.
an itibariyle vatan haini komünistlerin gazabına uğrayan yazar. bu komünistlerdeki nasıl bir hastalıklı ruh halidir anlamadım.
siyasi yönunu sözluge cok fazla bulastiran yazar.
sözde hümanist özde terör yanlısı sapkın manyakların ruh hastası dediği vatansever yazar. ruh hastası diyenler aynada kendilerini görüyorlar.
komünistlere iyi geçiren vatansever yazar. baksanıza it gibi çoğalıp kuyruk acılarıyla köpek gibi saldıranlar var.
ağır troll.
entrylerini ve başlıklarını ciddiye almayınız zira ilerleyen günlerde hitler gibi bir çukurda kafasına sıkıp intihar edecektir ve ortadan silinip gidecektir..
isin kotusu bunun gibiler liseden mezun olunca da aliskanliklarini surdurmekte, sacma bir hitler ozentiligi o narin ortayolcu bedenini sarmis durumda ne konustugunu ya da ne yaptigini bilmeden koskoca 4 seneyi gecirir, cok şuayip tanidim boyle ataturk dusmani olup da hitler sevdalisi olan.
bazılarınca atatürk düşmanıymış. o bazılarının şunu okumasını tavsiye ediyorum. zira göt olmak böyle bir şey:

(#17995572)
nasyonalist sosyalist iddasında olan bu yazar evrimi beğenmiyormuş. ama nasyonal sosyalizmin kendine köklerini sosyal darvinizmden bulmaya çalıştığından bihaber.
(#18159059)
(#18168340) aa, beni çok kırmış yazar. oysa nasıl da aşıktım kendisine.
onun o nefret söylemleri, insan düşmanlığı, kadın düşmanlığı, kürt düşmanlığı, hiçbir şey üzerinde düşünmemesi falan beni benden alıyor.

hey allahım. ruh hastası diyeceğim, gene ağır argo ve hakaretten silinecek entrym.
hiç bir zaman nefret söyleminde bulunmayan sadece şanlı tarihi ve milletiyle övünen vatanperver yazar. ha bazılarında o yoksa kıskançlık krizi tutması doğal:

(#18168622)
o kadar tanrı türk'ü korkusun falan filan der ama daha kendi dilini bile doğru düzgün kullanamaz bu yazar.
hiçbir yerine hiç bir yazar falan.
(#18168741)
ufak yazım hataları gösterilip, üzerinden provokasyon yapılan yazar. klasik solcu yılanlığı işte deyip geçiyoruz.
evrime karşı çıkarak kendi -nasyonal sosyalist- görüşlerinde bilgi sahibi olmadığı ortaya ayan beyan çıkmış yazar.
bazı andavalların nasyonal sosyalizmin temelinde evrim inancı olduğunu savunduğu yazar. hitler evrime inanmaz yaratılışa inanırdı. hadi şimdi gidip biraz mein kampf oku aslanım.

edit: hitler'in kendisi koyu katolikti zaten mal.
nefret söylemi, provakasyon, ırkçılık ile ilgili herhangi bir entrisi olmamasına rağmen kendisini ''mahkemeye verecem faşist111!!!'' şeklinde tehdit eden yazarlar vardır. ben seni mahkemeye, bölücü ve pkk yanlısı entri giriyor diye versem içeri beni mi alırlar seni mi koçum?
Kendisine sistematik saldıran tiplere bakılınca 'çok faşik' olduğu anlaşılan yazar.
bilmeden boş atan yazar. hitler'in başa gelebilmek için dini kullanması onun yaratılışçı olduğu anlamını taşımamaktadır. hitler yaratılışçı olsa bile kendi kitabı onu zaten günahkar ilan etmektedir.
"iyi ağaç iyi meyve verir. kötü ağaç kötü meyve verir." incil
sosyal darvinizm ise zaten ari ırkın diğer ırklardan neden üstün olduğunu açıklayan teoridir. hitler bile bu kadar mal destekçilerini beklemediği için neden ari ırk diğer ırklardan daha yüksektir sorusunun cevabını sosyal darvinizmden çıkarmıştır.
nazi olup olmadığı bir tarafa, savunduğu ideolojinin de modern demokrasilerde hemen hemen nazizmle bir tutulduğunu bilmeyen, yani kendisi de tam olarak nefret suçu işleyen/ ayrımcı olan sıfır iq sosyalistlerinin 'ayrımcı, nefret suçu işliyor, evinde kumandayı saklıyor' gibi salak argümanlarla suçladığı kişi.

ek; dünyanın her yerinde ilgili yasanın içeriğinde dil, din, cinsiyet olduğu gibi 'sınıf' da vardır paşam. kızıl totondan kanun uydurma. nazizm aşırı sağ marksist sosyalizm aşırı soldur. içine edile edile aklını başından almışlar anlaşılan.
türk milletini ve tarihini övmekten başka ne yaptım dedikten sonra alman ırkının, diğer ırklardan üstün olduğunu düşünen hitler'i desteklediğini ilan etmiştir. anlaşılan alman ırkının türk ırkından da üstün olduğunu kabul ediyor!

nihal atsıza göre ise alman milleti türk milletinin yeni bir düşmanıdır.
(bkz: http://www.uludagsozluk.c...%C4%B1z-%C4%B1n-vasiyeti/)