bugün

(#22858691)' de yer alan kırıcı çıkışından ötürü donuza eklediğim gıcık yazar. bu vesileyle sözlüğe donuzu kazandıran zall' a teşekkürü borç bilirim.
10 000. entryi kendime giriyorum. hey gidi. buradan çemişgezekteki dayıma selam.
isim yapmak için gece gündüz uğraşan vasat troll.

kalite şart!
tüm zamanların en aşmış ve edgar ellan poe dan sonra en akıcı yazan , ömer seyfettin vuruculuğu ve agatha christie şaşırtmaçlığından nemalanmış , kemalettin tuğcu sıkıclığından hiç nasiplenmemiş , anton çehov betim gücünden bi dal almış , 8 dil bilen ve 6 sını akıtan aşmış ve fantastiqueue yazar tilki nin nick altısına teşrif etmesiyle ölse de gam yemeyecek vasat troll. *
gözüm üzerinde.

görsel
(#23222101) güldürmüştür.
Genelde güldüren yazardır.
komik adam. (bkz: lionel messi/#23236478)
(#23318757) Ahahaha.*
spoiler uyarısı vermeden herşeyi entry'ye döken duyarsız ve terbiyesiz yazarımsızların çok üzdüğü, sıcakkanlı yazar.
+Di mi?
-Di
yatakta tam bir harika.
yavaş yi.
bu ne güzel nick.
cok saygili degerli sevimli karizmatik ve yakisikli bir yazar. kendimi tanimlamaya geldim. kactim ben haci.
bu adamın kafasından bende istiyorum yazarı.

gün içerisinde 2 farklı güldüğüm entry nin sahibi kendisi çıktı.

bebem bu kadar komik olma ne olur.
iyi ve efendi yazardır. ziyadesiyle sevdim kendisini.
on numara adam yalnız çok kızın ahını aldı sözlükten. ama sonuncusu bir başkaydı. doğal olarak hayatı bir daha da düzelmedi.

şimdi kendi iç dünyasıyla hesaplaşırken gökkuşağı renkli eti pufun marşmelovunu bisküvisinden ayırmakla meşgul.

üzülüyor insan haliyle daş gibi çocuk ne hale geldi.
anlattığı fiziksel özelliklerine göre bir hobbit ten pek te farkı olmayan yazar kardeşimizdir. boyunu ve kilosunu pek takmasındır.
kendisi tam olarak aşkımızın meyvesi aytek'tir.
(bkz: erkek için 162 cm çok mu kısa sorunsalı)
(bkz: 20 yaş erkek için 49 kg çok mu az sorunsalı)
boy uzatma ve göt büyütme ameliyatları için para bekleyen yazar.
nasıl güzel

yazmışım lan di mi?
Bu yazara Hobbit diyenlerinin agzini yirtacagim yazardir.

Samimiyet den ölebilecegini düşündügum yazar.
kezban zinciri yapmaktadır. başarılıdır.
(bkz: #23503991)

(bkz: #23503949)

(bkz: #23504106)
trollerin en mal olanıdır kendisi.