bugün

o genital bölgedir. başka bir şey.
Ona iffet denir.
saçma olan önermedir, o zaman bir kadın hiç bakireliğini bozdurmasın iftira atsın, hırıszlık yapsın yalan söylesin nede olsa namuslu insandır? namus sadece 2 bacak arasıyla olacak şey değildir namusun içine her şey eklenebilir karakter iffet onur.
allah'ın bayanlara korusun ve iffetini sadece eşine sunsun diye koyduğu kızlık zarı olayının özüdür.

işine gelen gelmeyen olacak elbet, ama bu işin adı budur!

sen bunu kafaya takmazsan ileri de karın olacak kişi seni takmaz sevgili kardeşim takmaz! önemli şeylerdir bunlar. lütfen ama lütfen ne diyor lan bu cahil demeyelim ve de uyanalım artık! ayrıca da; namus beyinde filan da değil kardeşim tamam mı? yok öyle bir dünya! oh ne ala memleket! herkesle yat sonra benim namusumdan sana ne beynim namuslu benimcilik filan! yok ya! başka?
görsel
insanlar tarafından zaman içinde oluşturulmuş olgudur.

Zar bebeklik döneminde mikrop kapılmasın diye oluşmuştur ve yaş ilerledikçe bir görevi kalmamıştır.

insanlar daha sonra bunu namus olayına çevirmiştir.

Namus evet bacak arasında da vardır lakin sadece orada değildir.
Yani bundan yola çıkarsak bütün erkekler namussuz oluyor amk. öyle mi.
Bayanlarin 2 bacagi arasinda olan seyi sadece vajinasidir. Namus kavrami kulturden kulture degismekle birlikte bir hata sonucu bekaretini kaybetmis birine kimse namussuz sifatini yapistirmamali. Kizlar amerikan filmlerindeki gibi libido yuzunden kaybetmiyor bekaretlerini bu ulkede. Ya erkege olan sevgisini ispat etmek adina yapiyorlar ya da namusunun bacak arasinda olmadigi varsayilan bir erkegin kumpası yuzunden kaybediliyor bekaret. Bakire degilim deyip de onune gelenle yatanlar icin gecerli degil tabi bu iyi niyetli yaklasimim. "Bundan sonra benimlesin" deyip kadina sahip cikmasi gerekiyor erkegin bu noktada.
bu önermeye göre; namus hem erkeğin hem kadının iki bacağının arasındadır.
yoksa namus sadece kadınlara özgü bir olgu mudur?
şapşallaşmayın tatlı kardeşlerim.
Erkeklerde nerdedir peki?
Hep kadınlar mı namussuz oluyor?
Konu kilit. Net.
Her gün namusuna el sürmekten vazgeç o halde yazar dostum.
namus kadına vurulmuş bir kelepçe ve ataerkil toplumun uydurduğu kavramdır. namus kadınla öylesine özdeş hale gelmiş ki erkeğin namusu bile kadın üzerinden okunur hale gelmiştir. bu da kadını dizginleyip erkeğin hizmetine sunmak için iyi bir araçtır. bide işin daha da korkunç yanı namusun kadının zarıyla bütünleşmesi durumudur. öylesine kutsanmış ki bu zar, onsuz bir kadın varlık bile gösteremez hale gelmiştir. her türlü üst değer o zara yüklenmiş o yoksa kadın en aşağılık şekilde anılır olmuştur. bu da yobaz kafanın kadına bakışındaki sığlığı çok güzel yansıtıyor.

he kesin herkes namusuz sen namuslusun. herkes fahişe şu dünyada zaten.
herkesin namusu kendinedir. kim ne isterse onu düşünsündür.

mesela ben bir erkek olarak kalbimin tecavüze uğradığını düşünüyorum.

gg wp.
Hayır sekiz bacak arasındadır.

Ahtapotlarda bulunur.

insanoğlu namussuzdur.
son 850 yılın en doğru tespitidir. arkadan vurdurunca da iki bacak arası oluyor unutmayalım.
Kesinlikle tamamiyle dogru degildir. iş kafada biter dusuncen doğruysa bacak arana kimseyi almazsın zaten.
iki dudak arasını ne yapacağız?
patlak olmayan her kızın kabul edeceği realite.

şu an ben de çok rahat para önemli değil, aslında zenginler mutsuz falan diyebilirim.
niye çünkü bende o olmadığı için bok atıyorum paraya.

kızların da yaptığı tam olarak bu.
Namusu her yere koyabilirsin, her şekilde gider o. hiç sorun değil de, olmayan beyni kafada taşıdığını sanmak çok kötü, çok. Üzülüyor insan.
Namusu iki bacak arasında olanlar başkalarının namusunu da iki bacak arasında sanarlar. Lakin namusları kalpleri ve zihinleri olanlar karşılarındakinin namusunu da orada ararlar. Hayat işte öyle aynadır bizlere. Kalbi ve zihni kullanmak da bir tercih, diğer uzuvlarınızı kullanmak da ; tercih sizin.
görsel
Ne öyledir, ne de değildir...
hayır 3 bacak arasındadır.
iki bacağının arasına hakim olamayanlarca inkar edilen gerçektir.