bugün

günahı boyunlarına elçiye zeval olmazmış derler haklarında hiç de güzel olmayan şeylerin döndüğü bayanların amaçlarıdır. haşa biz kimseyi genellemekle vs ile çirkef atmıyoruz. sadece duyduğumuz gördüğümüz şeyleri her ne kadar iç açıcı olmasa da buraya yansıtıyoruz o kadar.

bu sabah nur yüzlü bir amca bana dedi ki "ey oğul namaz kılmayan bir bayan alma! alırsan bu dünyanı da yakarsın ahiretini de" çok haklıydı...
yobaz olmamaktir.
yobaz degilim ve bununla gurur duyuyorum.
haşr ile neşr olduğumuz gün göreceğiz yobazı aydını. allah affetsin.
hala namaz kılan dini bütün müminlere yobaz yaftası kasan yazarcıkların olduğunu gösteren başlıktır. tınetinize sokayım.
Geyik muhabbeti ne katkı olabilir.gazelleride dahil edelim muhabbete tam olsun.
Şeytana uymuştur kendi tercihidir.

Sanki tüm yobazlar namaz kılar da tüm çağdaşlar kılmazmış gibi bir algı yaratan fındık beyinliler yok mu?
Size ne lan hem içer hem namaz kılar, ister örtünür ister açılır... Din kalpte yaşanır ve Allah kalplere bakandır. Size mi düşüyor açıklar imansız kapalılar imanlı diye yansıtmak sığır aman pardon sığ adam mısınız??
Görüyorum da bazı kimseler namaz kılmaya, dine uymaya yobazlık demiş.
islamiyet "bazı kimsler" tarafından yobaz hale getirildi. Biraz açıp okusanız doğrusunun yobaz olmadığını anlarsınız. Namaza gelince de. isterse kılar, istemezse kılmaz. Bu onun tercihi ise namaz kılanında kendi tercihidir.