bugün

uludağ sözlük geyik ve hikaye grubu'nun babası, sahibi, sahibesi, her şeyi. kendisinden bir miktar korkuyor, adeta ürküyor, karşısında konuşmaya takat bulamıyorum. bir nev'i puttur gözümde. gene de allah bilir. efendi adam işte. iyi bir adam.
karması 100 olursa sözlüğü bırakacak olan yazardır.
müzik konusunda oldukça paralel gittiğimiz yazar.
"şu karması 100 olsada gitse" denilecek yazar.
cheapdeath ile beraber sabah keyfimi ziken yazar. ondandır öfkem.
yunanistan karayollarında çalışması muhtemel yazar.
jason becker sevgisiyle hayranlığımı fazlasıyla kazanan yazar. diğer tüm konularda farklı düşünsek, sürekli tartışsak bile mesela altitudes' da beraber ağlayabiliriz bu yazarla.
(bkz: hidetoshi nakata)
(bkz: koji nakata)
gelecek vaadeden genç semih.
(bkz: makata)
adının atakan olması muhtemel yazardır.
(bkz: #6348949)
keşkeleri sevmeyen yazar. keşke sevseymiş.*
aldığım duyumlara göre şubatta zirve düzenlemeyi planlayan, sololarını atabileceği grup arayan ve karması 100 olduğunda bu sözlükten defolup gideceğine dair yeminler etmiş yazar.
'hakikaten iyi çiziyormuş yahu' yazarıdır. sıcak kanlı,sakin yazardır. hayatta ve uludağ sözlükte koşsundur özgürce efendim. *
ters okunduğunda (#atakan) ismini gördüğümüz japon ismidir.
sözlükteki müzikten anlıyorum diye geçinen kısımın kıskanarak baktığı, müziktende, muhabbettende anlayan, insanın derdini anlatabileceği şeker gibi bir kankadır, candır, kandır. * * *
(bkz: nippon kaiji kyokai) *
sen bitanesin! yazarıdır kendisi. her türlü saçmalığıma, duygusallığıma katlanıp, beni dinlemesi sonucunda sabır seviyesinin yükseklerde olduğu tespit edilmiştir tarafımca. * gitarın hep seninle olsundur. çizdiğin resimlere kurban olayımdır. *
kötü davrananı görürsem;
(bkz: topuğuna sıkarım)

en birinci sensin o zaman...*
(bkz: #6482665)
mütemadiyen takip ediyoruz, müzik zevkinden dolayı.*
öyle bir ortak noktamız var ki çocukluk arkadaşımmış gibi seviyorum bu adamı.

(bkz: jason becker)
adını duymadığım bir sürü abuk grup dinleyen ve hala kendisine çalabileceği bir grup arayışlarını sürdürdüğümü bilmesini istediğim yazar.
davul çalması gereken yazar.
(#6348949)
benden nefret eden yazar.* **
neo klasikal ile kafayı bozan ama bunları çalabilmek için pratik yapmayan sihirli değnek değmesini bekleyen kankam.
ona yaptığım onca şeye rağmen yine kıyağını geçmiş adam. eyvallah.
şu ana kadar sözlükteki en iyi, en hayırlı işe kalkışmış güzel insan.

29 ocak 2010 istanbul da cuma namazı zirvesi